به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ ساعت ۰۸:۱۸
کد مطلب : ۳۷۳۹۵۷

مکزیکی‌ها مسی را ممنوع‌الورود می‌کنند؟

مکزیکی‌ها مسی را ممنوع‌الورود می‌کنند؟
گروه ورزشی: مکزیک در مرحله گروهی جام جهانی با آرژانتین همگروه بود و با درخشش مسی بود که آلبی سلسته موفق شد با نتیجه 2-0 به پیروزی برسد و همین شکست یکی از دلایل اصلی حذف مکزیکی‌ها از دور رقابت‌ها بود.
اما آنچه خشم هواداران فوتبال در این کشور را به همراه داشت، ویدیویی بود که از شادی بازیکنان آرژانتین در رختکن این تیم منتشر شد و در آن مسی به یک پیراهن مکزیک که روی زمین افتاده بود، لگد می‌زند.

مسی در پایان این دیدار که در آن یک گل زد و یک پاس گل داد، پیراهنش را با آندرس گواردادو، کاپیتان مکزیک، عوض کرد و به نظر می رسد این همان پیراهنی است که در ویدیو به آن لگد می زند.
پیش از این یک بوکسور مکزیکی این ستاره آرژانتینی را تهدید کرده بود که با او برخورد خواهد کرد و اکنون ماریا کلمنتین گارسیا، سیاست‌مدار مکزیکی، از پارلمان این کشور خواست تا مسی را ممنوع‌الورود کنند.
در متن درخواست او آمده است:"مقامات محترم پارلمان لطفا از وزارت خارجه بخواهید تا برای همیشه مانع ورود لیونل آندرس مسی کوچیتینی، شهروند آرژانتین و دارای تابعیت اسپانیایی، شوند؛ به دلیل عدم احترام او به مکزیک در رقابت‌های جام جهانی در تاریخ 26 نووامبر 2022."
برچسب ها: لیونل مسی