به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب : ۳۷۴۰۲۶

 حضور گزینشی دانشجویان در سخنرانی رئیسی

 حضور گزینشی دانشجویان در سخنرانی رئیسی
گروه سیاسی:روزنامه اصولگرای فرهیختگان به حضور گزینشی دانشجویان در سخنرانی سیدابراهیم رئیسی در روز دانشجو اعتراف کرد.
به گزارش فرهیختگان، در این جلسه برای همه فرصت صحبت فراهم بود اما نماینده گروهی که در 3‌ماه اخیر هیچ مرزی را بین اعتراض و آشوب قائل نبود در پشت تریبون حاضر نشد تا نشان دهد این گروه همچنان به‌جای گفت‌و‌گو برای اصلاح به مسیر دعوا برای تخریب پایبند است. مسیری که اساسا داشتن ایده و گفتمانی قا‌بل توسط این گروه را زیر سوال می‌برد... با وجود عدم‌حضور جریان‌های رادیکال اما صحبت‌های مطرح‌شده در جلسه نشان داد سایر دانشجویان که همسویی بیشتری با دولت برای رفع چالش‌های کشور دارند نیز اکنون در دسته منتقدان جدی دولت تعریف می‌شوند.
این روزنامه در ادامه نوشت: این مواجهه دانشجویان به‌عنوان نمایندگان جامعه تصویر خوبی برای درک شدت اعتراضات اجتماعی در اختیار دولت قرار می‌دهد. اعتراضاتی که در‌نتیجه انباشتی از ناکارآمدی‌‌های یک‌دهه ترک‌فعل مقامات دولت‌های مختلف حاصل شده و حال پالس‌های اصلاحی دولت رئیسی است که باید از دل فضای اجتماعی به‌وجود‌آمده امید بیافریند.

 

۱۴۰۱/۰۹/۱۷ ۲۲:۳۱
مسئولین در این مدت بجز دروغ چه چیزی به مردم تحویل داده اند!!؟ (408564)
۱۴۰۱/۰۹/۱۸ ۰۰:۱۱
دلار 37 هزارتومانی، پر کشیدن مرغ و گوشت و روغن و ماکارونی از سفره مردم، سفر یک عده خاص با پول مردم به قطر، دست در جیب مردم کردن و .... باز هم بگم چه چیزهایی بجز دروغ تحویل مردم داده اند!!؟ (408575)
۱۴۰۱/۰۹/۱۸ ۰۲:۱۶
آنچه البته به جائی نرسد ، فریاد است . (408593)
۱۴۰۱/۰۹/۱۸ ۰۷:۲۴
این سه تا به اصطلاح دانشجو که ردیف اول هستند در تصویر .... چقدر مخلص رئیسی هستند ... از قیافه هاشون معلومه (408605)
۱۴۰۱/۰۹/۱۸ ۱۸:۲۵
نفر سوم که تعظیم نکرده مثلا" نخوتیشونه. (408681)