به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ ساعت ۱۸:۵۹
کد مطلب : ۳۷۵۲۶۰

حمله وحشیانه کانگورو به یک زن /فیلم

حمله وحشیانه کانگورو به یک زن /فیلم
گروه فیلم: یک زن که قصد داشت با نزدیک شدن به یک کانگورو در استرالیا این حیوان را نوازش کند، هدف حمله کانگورو قرار گرفت.به گزارش فرارو،  شکیلا در دره کانگورو واقع در نیو ساوت ولز در حدود ۱۶۰ کیلومتری جنوب غربی سیدنی به کانگورو نزدیک شد، اما انتظار واکنش این چنینی را نداشت.کانگورو به سرعت اقدام به تعقیب این زن جوان کرد. او هنگام تلاش برای فرار به زمین افتاد و کانگورو نیز به سمت دیگر رفت.
 
دوست شکیلا گفت: او می‌خواست به کانگورو دست بزند، بدون اینکه متوجه شود آن‌ها می‌توانند خطرناک باشند، و همانطور که نزدیک شد، کانگورو و به او حمله کرد. او سُر خورد و افتاد. خوشبختانه، کانگورو به سرعت برگشت و به شکیلا فرصت داد تا بدود.این اتفاق تنها سه ماه پس از دومین حمله مرگبار کانگورو در استرالیا در ۱۰۰ سال گذشته رخ داده است.
 
پیتر ایدز، یک مرد ۷۷ ساله، در ماه سپتامبر توسط کانگورویی که به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌کرد، کشته شد.کانگورو‌ها معمولاً بی ضرر درنظر گرفته می‌شوند، تا زمانی که تنها بمانند.اداره محیط زیست کوئینزلند می‌گوید: کانگورو‌های نر و ماده هر دو حیوانات بزرگ، قدرتمند و وحشی هستند که می‌توانند به مردم آسیب برسانند و باید با سطح مناسبی از احترام و احتیاط رفتار شوند.پا‌های قوی و چنگال‌های تیز بزرگ‌ترین تهدید را هنگام مواجهه با کانگورو ایجاد می‌کنند، زیرا هر دو می‌توانند صدمات شدیدی را ایجاد کنند.
....
برچسب ها: کانگورو
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *