به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۱
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۳۷۵۲۹

مبارک: مردم‌مصر اکنون به حقیقت پی‌برده‌اند

گروه بين​الملل: حسنی مبارک با بیان اینکه عبدالفتاح السیسی در حال حاضر بهترین نامزد در عرصه رقابت‌ها برای تصدی پست ریاست جمهوری است، اظهار کرد که "حمدین صباحی" شایستگی این را ندارد که رئیس‌جمهور مصر شود.
مبارک: مردم‌مصر اکنون به حقیقت پی‌برده‌اند
شبکه الحیاة نواری صوتی از رييس‌جمهور سابق مصر منتشر کرده که در آن وی عنوان داشته عبدالفتاح السیسی، وزیر دفاع مستعفی مصر بهترین نامزد برای مصر بوده و هیچ شخص دیگری در میدان جز او وجود ندارد. وی تصریح کرد: حمدین صباحی، موسس جریان چپ شایستگی این را ندارد که رئیس‌جمهور مصر شود و من نمی‌دانم که صباحی از این کشور چه می‌خواهد. مبارک با بیان اینکه ظرف 30 سال به مردم مصر "خدمت" کرده است، از عملکرد حبیب العادلی، وزیر کشور در دوره وی در اواخر حکمرانی‌اش قدردانی کرد.

مبارک همچنین خاطرنشان کرد که جمال عبدالناصر، رئیس‌جمهور پیشین مصر با مشتی آهنین بر مصر حکومت می‌کرد. روزنامه الیوم السابع نیز سخنان حسنی مبارک را منتشر ساخته و به نقل از مبارک نوشت: من با اخلاص به کشور خدمت کردم و به خاطر آن جنگیدم و در خاک این کشور خواهم مرد. وی در ادامه گفت: مردم مصر اکنون به حقیقت پی برده‌اند، من به دلیل ‌آنکه مطمئن بودم که روزی می‌آید و خداوند حقیقت را آشکار می‌کند، بسیار صبر و تحمل کردم.
مرجع : ايسنا