به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۳:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ ساعت ۱۰:۵۵
کد مطلب : ۳۷۵۴۰۴

برگه معاینه فنی برای چه کسانی صادر نمی‌شود؟

برگه معاینه فنی برای چه کسانی صادر نمی‌شود؟
گروه جامعه: معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت: درمحدوده مناطق ۱۱ و ۱۲ قریب به ۷۰۰ هزار موتورسیکلت به صورت روزانه در حال تردد هستند.به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ محمد رازقی گفت: در شهر تهران بیش از ۴ میلیون موتورسیکلت تردد می‌کند و وضعیت موتورسیکلت متاسفانه از نظر احتراق و آلایندگی آن بالا است.
بخوانید...
 
وی افزود: موتورسیکلت‌هایی که از سیستم کاربراتوری استفاده می‌کنند آلایندگی به شدت بالاتری دارند و آلایندگی آن‌ها بالاست.سرهنگ رازقی بیان کرد: مثلا محدوده مرکز شهر تهران مانند منطقه ۱۱ و ۱۲ قریب به ۷۰۰ هزار موتورسیکلت به صورت روزانه در حال تردد می‌باشند و وضعیتی که در آن محدوده از نظر آلودگی هست وضعیت مناسبی نیست.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: سازمان‌هایی که می‌بایست نسبت به ارائه برگه معاینه فنی به موتورسیکلت‌ها اقدام نمایند این کار را صورت نمی‌دهند و موتورسیکلت‌ها برای اخذ معاینه فنی مراجعه نمی‌کنند.
وی گفت: مشکل اصلی موتورسیکلت‌ها این مورد است که معاینه فنی به ان‌ها داده نمی‌شود و از زمانی که تولید می‌شوند تا زمانی که فرسوده می‌شوند مدام کار می‌کنند و مالک و راکب آن دنبال برطرف کردن عیب وسیله خود نیستند و وضعیتی که در حال حاضر شاهد آن هستید را به وجود آورده اند.
برچسب ها: معاینه فنی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *