به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۱۰
 
۹
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ساعت ۰۲:۱۹
کد مطلب : ۳۷۸۲۶۱

کیانیان به رسایی: چرا ردصلاحیت شدی؟

کیانیان به رسایی: چرا ردصلاحیت شدی؟
گروه سیاسی: رضا کیانیان «بازیگر سرشناس سینما و تئاتر» با انتشار یادداشتی به اظهارات شیخ حمید رسایی نماینده پیشین مجلس، که از دستگاه قضایی خواسته بود که به علی دایی، یحیی گل محمدی و رضا کیانیان سیلی بزند! واکنش نشان داد و  خطاب به این روحانی تندرو نوشته است:
ببین خودت سر شوخی رو وا کردی!
البته من شوخی نمی‌کنم. جدی میگم.
۱. من افتخار می‌کنم نامم در کنار بزرگترین فوتبالیست‌های وطنم برده بشه.
۲. وقتی می‌خوای نام کسی رو ببری یاد بگیر درست صحبت کنی. «این» خطاب به چیز است نه انسان. «این» رو احتمالاً در فرهنگ جمع خودتون زیاد مصرف می‌کنید. قولی هست که می‌گوید: کافر همه را به کیش خود پندارد.
۳. دروغ‌های مرا بشمار. البته اگر می‌توانی! اگر هم نتوانی از تو شکایتی نمی‌کنم.
۴. ذهن تو فقط با بگیر و ببند آشناست نه گفتگو. برای همین است که فقط با سفارشِ بگیر و ببند این و آن، می‌توانی خودت را مطرح کنی! چون استدلال نداری. حتا سفسطه هم نمی‌دانی.
۵. فقط دشمنی بلدی. چون هیچ گاه از دوستی و مهر، کسی از تو نشنیده. حتا وقتی نمایندهٔ مردم بودی. فقط مخالفت و نهی و بستن و قلع و قمع بلد بودی و هستی.
من که با تو و امثال تو کاری ندارم. چون لزومی نمی‌بینم. ولی چون مدتی مطرح نبودی و دوست داشتی با دشمنی با بزرگان فوتبال مطرح شوی، من هم نام تو را نمی‌برم ولی ویدیوات را می‌گذارم تا مطرح شوی، حالت خوب بشه و برگردی به همان جایی که از آن آمده بودی
۶. راستی هیچ وقت توضیح ندادی چرا شورای نگهبان صلاحیت‌ات را رد کردند؟
۷. اصلاً کسی از تو چیزی پرسیده بود که خودت رو انداختی وسط؟ راستی کجا هستی؟ چه می‌کنی؟
درآمدت از کجاست؟ فقط همان مقرری که مجلس می‌دهد؟ قبل‌اش از کجا پول در میاوردی؟ با کدام کار؟ خیلی دوست دارم بدونم. اصلاً در عمرت «کار» کردی؟ بدان که دشمنی ورزیدن را من «کار» نمی‌دانم و در هیچ دائرة المعارفی هم نخواندم.
۸. نام مخالفانت را به خوبی می‌دانی. اما تو که ادعا داری درس خدا شناسی خواندی! چند تا از اسامی خداوند متعال را از هزار اسم بلدی؟ من بلد نیستم. ادعایی هم ندارم.
۹. از آیات قرآن چی بلدی؟
چقدر قرآن خواندی؟ می‌دانی که قرآن چند تا سوره دارد؟ می‌دانی که تمام سوره‌ها با نام «خداوند بخشنده و مهربان» شروع می‌شود؟ فقط یکی سوره این سر لوحه را ندارد که سورهٔ مبارکه توبه باشد که به دردت می‌خورد. البته همان سوره مبارکهٔ توبه هم سر لوحهٔ دشمنانه‌ای ندارد. تو به کدام قرآن معتقدی؟
۱۰. بهت نصیحت می‌کنم.
کار خودت رو بکن* کاری به کار دیگران نداشته باش. اگر هم می‌خواهی حرفی بزنی، در حد و حدود خودت باشد. اگر هم می‌خواهی پا را از گلیمت بیرون بگذاری با استدلال بیا. البته اگر بلد باشی.

 رسایی چه گفته بود؟
شیخ حمید رسایی، اخیرا  از دستگاه قضایی انتقاد کرد که چرا با علی دایی، یحیی گل محمدی و رضا کیانیان برخورد نمی‌کند. رسایی گفت: «من که سعی می‌کنم اخبار شبکه‌های اجتماعی رویم اثر نگذارد وقتی صحبت‌های دایی و امثالهم را می‌بینم به خود می‌گویم اگر او دروغ می‌گوید پس چرا کسی در گوش او نمی‌زند؟ علی کریمی همه اموالش را فروخته و رفته، اما علی دایی، یحیی گل‌محمدی و رضا کیانیان که هستند. چرا کسی در گوش آنها نمی‌زند؟»

۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۱۲:۴۵
حمیدجان! گوگولی پسر! نمی خواهی فیلمی را که دوستانت فرستادند شورای نگهبان و برای همان رد صلاحیت شدی منتشر کنی تا ما هم ببینیم؟ تو که نظرتنگ نبودی! (412684)
۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۱۶:۳۲
خدارو شکر یکنفر پیدا شد یک جواب دندان شکن ومردانه به آقای رسایی بده ... (412750)
۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۱۹:۴۷
چون هدف رسایی مطرح شدن در جامعه است نباید زیاد به او بهاءداد (412773)
۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۱۶:۵۱
زنده باد آقا رضا (412754)
۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ۲۰:۳۱
رسایی بخاطر فساد اخلاقی رد صلاحیت شده بود (412971)
۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۲۰:۱۵
کاش هر کسی جای خودش حرف میزد.کار خودش را درست انجام میداد.ما دیگر بدبختی نداشتیم.اقا رضا همیشه در قلب ما هستی (412777)
۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۲۰:۴۶
خــدا قـوت رضــا جان (412779)
۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۲۱:۲۰
احسنت بر جناب کیانیان غیرتمند (412790)
۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ۲۲:۰۵
رسایی بی ادب و گستاخه این باید محاکمه بشود و عذر خواهی بکنه از ملت ایران (412792)
۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ۱۱:۱۶
اینقدر خندیدم که اشکم در اومد مخصوصاخودت در شوخی را وا کردی (412876)
۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ۲۲:۰۱
دنیا رو چه دیدی، شاید یه روزی روزگاری این فرمول بگیر و ببند و بزن نصیب خود رسایی هم بشه! (412987)
۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ۲۳:۱۳
انقدر این آقا تف داده میگه‌منکه باامثال تو کارندارم تو کلا باامثال حسن کلید کار نداری (413001)