کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دختر صدام برای مردم عراق پیام داد

9 دی 1401 ساعت 12:56


گروه بین الملل: رغد صدام، دختر صدام حسین، رهبر سابق عراق، همزمان با نزدیک شدن شانزدهمین سالگرد اعدام پدرش پیامی را برای مردم عراق ارسال کرد؛ و به نقل از سی‌ان‌ان عربی، رغد صدام در پیام صوتی خود که در حساب توئیتر منتشر کرد، گفت: عزیزان! این روز‌ها شانزدهمین سالگرد اعدام پدرم رئیس‌جمهور صدام حسین است. برای رسیدن به یک پیروزی و رسیدن به آزادسازی عراق از دست اشغالگران استوار خواهیم بود.
او با خواندن آیاتی از قرآن به پایدار نبودن ظلم و نابودی قوم ظالمین اشاره کردو گفت به زودی دوران جدیدی در عراق توسط قهرمانان خاموش وطن آغاز خواهد شد. رغد دیدار‌هایی بارهبران ونمایندگان کشور‌های عربی داشته است.
وی ادامه داد: صدای پر از عشق شما به ما کمک می‌کند تا بر شرایط استثنایی که در آن قرار داریم غلبه کنیم، بنابراین به شما یادآوری می‌کنم که اجازه ندهید نزاع و نفرت شما را از بین ببرد.
رغد از عراقی‌ها خواست که «همیشه عراق را به عنوان یک هدف بزرگتر و والاتر قرار دهند.» و تاکید کرد خدا نزدیک است و دشمنان شما، دشمنان حقیقت و انسانیت، محو خواهند شد.
دختر رئیس جمهور فقید همچنین از جهانیان خواست تا برای روح پدرش و جان باختگان عراق یک دقیقه در سوگ بایستند و گفتند: بیایید همه ما در همه کشور‌های جهان یک دقیقه عزاداری کنیم.

 


کد مطلب: 378317

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/378317/دختر-صدام-مردم-عراق-پیام

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir