به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۲
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ساعت ۰۹:۲۴
کد مطلب : ۳۷۸۴۰۶

آقای زاکانی! چرا الان به یاد ایران افتادید؟

آقای زاکانی! چرا الان به یاد ایران افتادید؟
گروه فرهنگی: رضا کیانیان در روزنامه اعتماد نوشت: ۱- شما سراسر اتوبان‌های تهران را پر کردید از به اصطلاح نما‌های زیبایی از زیبایی‌های ایران. چرا می‌گویم به اصطلاح؟ چون بزرگانی مانند نصرالله کسراییان تمام ایران را به زیبا‌ترین، حرفه‌ای‌ترین و بهترین عکاسی کرده است.

مجید قهرودی زیباترین و حرفه‌ای‌ترین عکس‌ها را از دماوند و آسمان ایران دارد و عکاسان بنام دیگر. اما شما نمی‌دانم این عکس‌های اتوبان‌ها را به کدام عکاس سفارش دادید؟ چون بعضی‌شان نه زیبا هستند، بلکه ضد زیبایی‌اند.
وقتی می‌خواهید کاری هم در جهت درست و خوب برای ایران بکنید، چون احتمالا زیبایی‌های آن راندیده بودید، به مشاوران‌تان مراجعه کردید. آن‌ها هم نه ایران را به خوبی می‌شناسند و هنر را، چون به هنرمندانی که نام‌شان جهانی است و خود افتخار ایرانند که قبلا ایران را عکاسی کردند، مراجعه نمی‌کنند و احتمالا با بودجه بالایی به کسی می‌سپارند که به پای شاگرد چندم این بزرگان هم نمی‌رسند.

چرا از این بزرگان عکس نمی‌خرید؟  
۲- شما به خاطر اعتراضات اخیر به یاد ایران افتادید یا به خاطرتان آوردند وگرنه تا به حال من نشانه‌ای از این علاقه در شما ندیدم. اگر شده خواهش می‌کنم نمونه‌های آن را برای روشن شدن ذهن من اعلام کنید. این مثل دوران اشغال افغانستان از طرف کشور دوست و برادر روسیه را شنیدید؟ «ما زیر بار زور نمی‌رویم، مگر زور پرزور باشد؟»  
۳- تا آنجا که می‌دانم شما تا به حال خرجی برای خرید و بازسازی خانه‌ها و ساختمان‌های قدیمی تهران نکرده‌اید. زیبایی‌هایی که باد و آب و خاک و آتش و معتادان و موادفروشان به مرور در حال نابود کردن‌شان هستند. ساختمان‌های تاریخی را هم دوست نداشتید.  
برچسب ها: رضا کیانیان

۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ۱۲:۲۳
سلام اقای کیانیان دستتون درد نکنه این پاچه خوارا حقشونه خوب گفتید (412888)
۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۰۱:۰۶
جناب زاکانی فعلا تنها دل مشغولی شون اینه ک دامادش رو چجوری ،ب چه طریقی،ب چه نحوی و یجوری ب شهرداری تهران بیاورند که هم کسی نفهمه که خدایی ناکرده از اصل پ استفاده شده و هم زبونم لال بیت المال به بیت الحال تبدیل نشود و از نظر،مشاوره،دیدگاه و سایر تفکرات دامادشان در جهت پیشبرد و پیشرفت تهران استفاده نمایند.باتشکر از جناب زاکانی دلسوز مردم و کاملا انقلابی و منفعت ناطلب!!! (413009)