به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۰:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۳۷۸۴۸۵

امکانات رئال‌مادرید را به ساپینتو داده‌ایم؟

امکانات رئال‌مادرید را به ساپینتو داده‌ایم؟
گروه ورزشی:مدافع اسبق استقلال گفت: تیم ساپینتو موقعیت خوبی در جدول دارد و باید به او آرامش بدهیم.
به گزارش فارس، مهدی پاشازاده در خصوص تساوی خانگی استقلال مقابل مس رفسنجان و انتقادها به عملکرد این تیم پس از تعطیلات جام جهانی، اظهار داشت: به هرحال در بهترین سطح حرفه‌ای دنیا هم این اتفاقات می‌افتد که کارِ یک تیم در بازی‌هایی که فکر می‌کنند باید برنده باشد گره می‌خورد و نمی‌تواند امتیاز کامل را بگیرد.
 
 
وی افزود: وقتی چنین وقفه‌هایی در مسابقات ایجاد می‌شود، خیلی از تیم‌ها افت می‌کنند، از شرایط مسابقه دور و دچار چالش می‌شوند. با اینحال فکر می‌کنم استقلال بعد از یکی دو هفته می‌تواند به روال خوب گذشته‌اش برگردد. استقلال، تیم و کادرفنی خوبی دارد. شرایطش مناسبی است. نباید با این حرف‌ها به حواشی دامن بزنیم. این اتفاقات برای تیم‌های بزرگی مثل منچسترسیتی، رئال مادرید و بارسلونا هم می‌افتد.

مدافع اسبق استقلال در مورد اینکه برخی اعتقاد دارند ساپینتو مربی نیست که بتواند اتفاق خاصی را در استقلال رقم بزند، گفت: قرار هم نبود ساپینتو تحول عجیب و غریبی انجام بدهد. او یک مربی است که با یک باشگاه قرارداد بسته است. تیمش بالای جدول است و این حرف‌ها غیر حرفه‌ای است. قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد. مگر الکس فرگوسن را آورده‌ایم یا امکانات رئال مادرید را داریم که تحول ایجاد کند؟ او هم مثل بقیه مربیان آمده و هدایت این تیم را بر عهده گرفته است. تیمش هم موقعیت خوبی در جدول دارد. باید به او آرامش بدهیم و از تیمش در ادامه مسابقات لیگ حمایت کنیم.

پاشازاده در مورد داوری دیدار با مس رفسنجان و مسائل داوری آن مانند پنالتی گرفته نشده برای استقلال و کارت زردی که ساپینتو را از بازی بعدی محروم کرد، اظهار داشت: این اتفاقات خوب نیست. مشکلی است که داوری در فوتبال ما به وجود می‌آورد. تیم‌ها متضرر می‌شوند. در مواقع حساس تصمیمات آن‌ها می‌تواند سرنوشت ساز باشد. تا زمانی که VAR‌ نیاید، این مشکلات ادامه دارند. شاید اگر آن پنالتی برای استقلال گرفته می‌شد یک برد دیگر به دست می‌آورد. این مساله مهمی در فوتبال ما است. اگر قرار است فوتبال پیشرفت کند یکی از لازمه‌هایش پیشرفت داوری و استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی است.

وی در خصوص شرایط استقلال برای ادامه بازی‌های لیگ، گفت: شرایط این تیم خوب است. مدیریت حمایت همه جانبه‌ای از کادرفنی دارد. ما هم باید حمایت کنیم تا تیم بتواند در ادامه کار بهتر عمل کند. آن‌ها می‌توانند و پتانسیل این را دارند که عملکرد بهتری داشته باشند.

کارشناس فوتبال در مورد اینکه به نقل و انتقالات نیم فصل نزدیک هستیم و چه نکته‌ای برای تقویت تیم باید در نظر گرفته شود، عنوان کرد: استقلال باید در گلزنی بهتر شود. تیم به یک مهاجم و یک هافبک رو به جلو نیاز دارد. با اینحال خواسته کادرفنی مهم است. باید منتظر بمانیم و ببینیم باشگاه و کادرفنی چه تصمیم برای نقل و انتقالات زمستانی می‌گیرند تا تیم به خوبی تقویت شود.
برچسب ها: مهدی پاشازاده