به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۴۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ ساعت ۱۷:۳۵
کد مطلب : ۳۷۹۲۵۴

در زورخانه را به روی رسول خادم بستند!

در زورخانه را به روی رسول خادم بستند!
گروه ورزشی:روز گذشته رسول خادم به دعوت خانواده شهید اسدی برای حضور در زورخانه شهدای قزوین عازم شده بود که اجازه ورود پیدا نکرد و مراسم به هم خورد.به گزارش اعتماد، رضا لایق مربی سابق تیم‌های ملی کشتی در دو المپیک لندن و ریو در این باره در صفحه اینستاگرامش نوشت: «تاریخ تکرار شد. درب زورخانه را به روی رسول خادم بستند. رسول خادم از سوی خانواده شهید اسدی جهت حضور در زورخانه شهدای قزوین دعوت شده بود که در جریان بر هم خوردن برنامه قرار گرفت. جمعی از پیشکسوتان و ورزشکاران و علاقمندان به ورزش زورخانه نیز جهت مراسم دعوت شده بودند که متاسفانه مراسم منتفی شد.»
 
لایق از اینکه چه کسانی برنامه را به هم زدند و اجازه ورود خادم را ندادند چیزی نگفت.رسول خادم قهرمان سابق جهان و المپیک که سابقه ریاست فدراسیون کشتی و نمایندگی شورای شهر تهران را در کارنامه دارد از چند ماه قبل به دلیل اتخاذ مواضع انتقادی تحت فشار قرار گرفته است.
برچسب ها: رسول خادم

بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۰/۱۳ ۱۸:۱۴
هر دم از این باغ بری می رسد
(413345)
عادل
United Arab Emirates
۱۴۰۱/۱۰/۱۳ ۱۹:۴۲
سلام بر آقا تختی زمان (413360)
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۰/۱۳ ۱۹:۴۷
انقلاب قرار بود ایرانی بسازد که در آن حتی مخالفان کرسی تدریس در دانشگاه داشته باشند اما عده‌ایی تازه بدوران رسیده آنقدر از آن دور شده‌اندکه حتی فرزندان پر افتخار خود را نیز تحمل نمی کند. (413363)