کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حجاب اختیاری زنان مشقتی برای مردان!

16 دی 1401 ساعت 19:08


گروه سیاسی:روزنامه همشهری در گزارشی با ادعای اینکه قانون حجاب برآمده از اراده ملت است نوشت: حجاب اختیاری زنان مشقت است برای مردان. چرا که به نوشته این روزنامه ممکن نیست مردی با دیدن زن بی‌حجاب لذت نبرد!
به گزارش همشهری، اخیرا یک حرف جدیدی باب شده است که «حجاب قانونه که باشه؛ قانون غلط چرا باید اجرا بشه؟» پاسخ این است که فرض کنیم غلط باشد، اشکال قانون را نمی‌توان با بی‌قانونی حل کرد. ممکن است بگویند « مگه زمان رضاخان قانون کشف حجاب نبود؟ پس چرا مقابله کردید؟» پاسخ خیلی روشن است. از قانون مهم‌تر چیست؟ اراده مردم. اراده این مردم اسلام است. طبیعی است که اگر حکومتی خلاف اسلام قانون تعیین کند، تاب نیاورند. سخن سر اراده اکثریت مردم است. همه‌‌چیز مردمند. قانون حجاب با قانون کشف حجاب یک تفاوت عمیق و البته ساده دارد. قانون کشف حجاب قانون برآمده از دیکتاتوری بود ولی قانون حجاب برآمده از اراده مردم است.
در ادامه این مطلب آمده است: می‌گویند «خب مردها تحریک نشوند.» اینکه گفته می‌شود کشف حجاب تعرض به حقوق اکثریت است به جهت این است که شرایط برای دینداری سخت می‌شود. چرا اکثریت باید به مشقت بیفتند که عده‌ای می‌خواهند مقابل اراده دینی مردم باشند؟ مثلا نگاه به موی زن نامحرم، بدون تحریک هم حرام است. یعنی حجاب اختیاری یک نفر، مشقت است برای دیگری... چگونه می‌توان تضمین کرد که با رواج بی‌حجابی قوه شهوانی کنترل می‌شود؛ زیرا قوه شهوانی از قوایی است که سیر‌شدنی نیست. منظور از اینکه نگاه عادی می‌شود، چیست؟ ممکن نیست که مرد از دیدن زنی با بدن نیمه‌برهنه لذت نبرد، چون غریزه شهوت همیشه همراه انسان است.

 


کد مطلب: 379743

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/379743/حجاب-اختیاری-زنان-مشقتی-مردان

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir