به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ساعت ۲۱:۱۷
کد مطلب : ۳۸۰۵۹۹

مسلمانان از شارلی ابدو انتقام خواهند گرفت

مسلمانان از شارلی ابدو انتقام خواهند گرفت
گروه سیاسی: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  درباره جسارت و اهانت نشریه مبتذل شارلی ابدو فرانسه به مقام مرجعیت گفت: آنها با ناتوانی و ناامیدی از اقدامات و توطئه های اخیر خود دست به ارتکاب کارهای ناجوانمردانه مانند همین نشریه شارلی ابدو فرانسه زده اند، در واقع برای برهم زدن آرامش روانی مسلمانان به مقدساتشان توهین می کنند.
سردار حسین سلامی با اشاره به برنامه های دشمنان برای ایجاد آشوب و تفرقه در کشورمان اظهار کرد: اگر دشمن احساس کند می تواند با افشاندن بذرتفرقه، آتش درگیری های خونین در ایران عزیز را فراهم کند یک اشتباه بزرگ در محاسباتش است و همانند دیگر اشتباهاتش با آگاهی مردم شکسته خواهد شد، در واقع زحمتشان زیاد می شود و این زحمت نتیجه ای را هم برایشان ندارد.
وی در تبیین سرنوشت خطاکاران و توهین کنندگان به مقام مرجعیت خاطرنشان کرد: فرانسوی ها و مدیران این موسسه را به سرنوشت سلمان رشدی ارجاع می دهم؛ با مسلمانان بازی نکنید، سلمان رشدی سی و چند سال پیش به قرآن و پیامبر اسلام اهانت و جسارت کرد و در مخفیگاه های مخوف پنهان شد.
وی با بیان اینکه بعد از سال ها یک جوان مسلمان انتقام غیرتمندانه ای از سلمان رشدی گرفت و در امان نماند گفت: او الان کجاست؟ چه وضعیت دارد ؟نمی دانیم ! شاید این جوان رشید را به شهادت برسانند یا رسانده باشند؛ اما واقعیت این است که سلمان رشدی دیگر باز نمی گردد.
سلامی در پایان با اشاره به عاقبت خطا کاران، خطاب به آنان تاکید کرد: الان هم این اشتباه بزرگ را مرتکب شدید اما مسلمانان دیر یا زود انتقام خواهند گرفت و ممکن است شما انتقام گیرندگان را بازداشت کنید اما مردگان دیگر زنده نمی شوند، این درسی است برای آنان تا بدانند دیگر در هیچ نقطه عالم کسی جرئت توهین به مقدسات مسلمانان را نداشته باشد.
 

وروجک
United States
۱۴۰۱/۱۰/۲۱ ۰۱:۰۶
سعى کنيد که انتقامش سخت باشه (414739)