به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۳:۵۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ ساعت ۱۸:۴۵
کد مطلب : ۳۸۱۲۶۴
منچستر دوباره قرمز شد

یونایتد 2-1 سیتی: توفان شیاطین سرخ در خانه

یونایتد 2-1 سیتی: توفان شیاطین سرخ در خانه
گروه ورزشی: منچستریونایتد که هفته‌های اخیر در فرم بسیار خوبی قرار داشت، امروز در اولدترافورد میزبان منچسترسیتی بود. پس از پیروزی ماه آگوست برابر لیورپول، هیچ تیمی در لیگ برتر بیشتر از یونایتد امتیاز کسب نکرده است (35 امتیاز حاصل یازده برد، دو تساوی و دو باخت). یونایتد در 10 بازی اخیر خود شکست نخورده بود و در پانصدمین حضور پپ گواردیولا به‌عنوان مربی در بازی‌های لیگ، به‌دنبال ادامه این روند بود. بازی رفت دو تیم در ماه اکتبر با برتری 6-3 سیتی به اتمام رسید.
1791454
بازی را سیتی بهتر شروع کرد؛ ولی پس از 10 دقیقه میزبان بر بازی مسلط شد. در دقیقه 14 اولین موقعیت جدی را یونایتد خلق کرد.
1791457
1791453
با اشتباه برناردو سیلوا در میانه زمین، کریستین اریسکن صاحب توپ شد و با یک پاس خوب، برونو را روانه دروازه سیتی کرد؛ اما ضربه ستاره پرتغالی با اختلافی اندک به بیرون رفت.

1791461
چهار دقیقه بعد روی اشتباه دی‌‌بروینه، اریکسن با پاس خود مارسیال را صاحب توپ کرد. ارسال او به درون محوطه جریمه به رشفورد نرسید. در ادامه مارسیال صاحب توپ شد؛ ولی در نهایت ادرسون، گلر سیتی، موفق به مهار توپ شد.
کمی بعد ارلینگ هالند صاحب موقعیت شوت‌زنی شد؛ ولی توپ در میانه راه با برخورد به کاسیمیرو به دروازه نرسید.
1791458
1791450
دقیقه 34 بازی بهترین بخت گلزنی را رشفورد از دست داد. روی ارسال برونو او با ادرسون تک به تک شد. خروج عجیب گلر برزیلی و دریبل موفق رشفورد او را مقابل دروازه یونایتد قرار داد؛ اما ضربه نهایی او را آکانجی از روی خط برگرداند و در ادامه نیز پاس کاسیمیرو به مارسیال و ضربه او در آغوش ادرسون قرار گرفت.
1791459
در دقیقه 38 بازی رشفورد در مصاف تک به تک با ادرسون نتوانست موفق عمل کند و ضربه او را گلر برزیلی برگشت داد. در دقیقه 41 بازی رشفورد به‌دلیل برخورد با کایل واکر مصدوم شد و به بیرون زمین رفت اما توانست به بازی برگردد. در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل تمام شد.
1791452
منچسترسیتی نیمه دوم را عالی شروع کرد و از چپ و راست به‌سمت دروازه میزبان حمله‌ور شد. در دقیقه 53 بازی، ارسال از راست دی‌بروینه در تیر دوم به برناردو رسید. همه‌چیز مهیا بود تا او با ضربه سر دروازه را باز کند؛ ولی ترجیح داد توپ را به مهاجمان تیمش در وسط محوطه جریمه برساند که با دخالت مدافعان یونایتد خطر برطرف شد.
1791482
بازی برتر سیتیزن‌ها در دقیقه 60 به نتیجه رسید. دی‌بروینه از راست توپ را به درون محوطه جریمه یونایتد ارسال کرد تا جک گریلیش که دقایقی اندک از ورودش به زمین گذشته بود، با ضربه سر دروازه را باز کرده و بازی 0-1 به سود سیتی شود.
1791481
بازی به دقیقه 78 رسیده بود که یونایتد گل تساوی را زد. کاسمیرو با ارسال یک پاس بلند به زمین سیتی، مارکوس رشفورد را در موقعیت تک به تک با ادرسون قرار داد؛ ولی رشفورد که می‌دانست در منطقه آفساید قرار دارد، به همین دلیل توپ را لمس نکرد. پشت سر او، برونو فرناندز در تعقیب توپ بود و توانست از تعلل مدافعان سیتی بهترین استفاده را ببرد و با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه سیتی کند.
1791495
برونو مشغول خوشحالی بود که پرچم کمک‌داور را که به نشانه آفساید بالا رفته بود، دید. ستاره پرتغالی خشمگین و عصبانی از مردود شدن گلش در انتظار تصمیم نهایی VAR ماند. ثانیه‌هایی بعد، گل او مورد قبول قرار گرفت.
1791498
دو دقیقه بعد، یونایتد گل دوم را زد. پاس گارناچو از چپ در درون محوطه جریمه با ضربه تمام‌کننده رشفورد به گل دوم شیاطین سرخ بدل شد تا میزبان، بازی باخته را با برد عوض کند.
در نهایت، یونایتد این بازی را 2-1 از سیتی برد و فاصله‌اش با این تیم را به یک امتیاز کاهش داد. یونایتد حالا موقتا در رده سوم جدول قرار دارد. در سه دربی اخیر، یونایتد ۱۲ گل خورده بود و هر سه بازی را باخته بود؛ ولی امروز توانست این روند منفی را عوض کند.