به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ساعت ۱۵:۱۸
کد مطلب : ۳۸۱۹۳۰
دیگر راحت نمی توانم بیرون بروم

بعد از قهرمانی جهان زندگی‌ام مختل شد

بعد از قهرمانی جهان زندگی‌ام مختل شد
گروه ورزشی: لیونل اسکالونی در کمتر از 600 روز توانست آرژانتین را به سه جام ارزشمند برساند. او که مربی موقت آلبی سلسته بود با اعتماد فدراسیون فوتبال قراردادش دائمی شد و توانست آرژانتین را قهرمان کوپا آمه‌ریکا، فینالیسیما(دیدار قهرمان یورو و کوپا آمه‌ریکا)و مهمتر از همه جام جهانی 2022 کند. این روزها او در حال مذاکره با فدراسیون برای تمدید قرارداد است.
1789211
اسکالونی در این رابطه به کادنا کوپه گفت:«به زودی باید به بوئنوس آیرس بروم و با فدراسیون مذاکرات نهایی را انجام دهم. باید ببینیم به توافق می رسیم یا خیر هرچند رابطه ای دوستانه با رئیس فدراسیون دارم و قبلا شفاهی توافق کرده ایم ولی مهم آن چیزی است که روی کاغذ نوشته می شود. از نظر من که مشکلی برای تمدید وجود ندارد ولی ببینیم چه خواهد شد.»
اسکالونی حالا تبدیل به یک چهره جهانی و مشهور شده تا جایی که زندگی اش پس از قهرمانی آرژانتین مختل شده است. او در این رابطه گفت:«دیگر به راحتی نمی توانم به کوچه و خیابان بروم. در آرژانتین که غیرممکن است ولی حتی در مایورکا(شهر محل سکونت اسکالونی) هم شرایط مشابه است. زندگی ام بسیار تغییر کرده و هر جا می روم یکی جلوی من را می گیرد و می خواهد صحبت کند. او ممکن است اسپانیایی باشد یا ایتالیایی و آرژانتینی با ملیتی دیگر، همه می خواهند با من حرف بزنند. البته که از این حیث احساس غرور می کنم ولی گاهی زندگی شما مختل می شود. مقابل خانه من گاهی ده‌ها نفر انتظارم را می کشند تا عکس و امضا بگیرند. در هر صورت الان شرایط من اینگونه است.»