به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ساعت ۱۷:۰۴
کد مطلب : ۳۸۱۹۴۷

ابراهیم رئیسی، «عزیز مصر» نیست!

ابراهیم رئیسی، «عزیز مصر» نیست!
گروه سیاسی: پایگاه اطلاع رسانی «چندثانیه» نوشت: کمبود و نرسیدن گاز به برخی از شهر‌های شمالی با این سرمای بی‌سابقه می‌توانست یک امر فنی و صرفا تکنیکی باشد، اگر جواد اوجی با ذوق و شوق در آن برنامه معروف افق در مرداد ماه، زمستان سخت اروپا را نوید نداده بود.
ایده زمستان سخت، نه تنها برجام بلکه تمهیدات لازم برای گذر از روز‌های سرد را به حالت تعلیق درآورد. ایده‌های غیرکارشناسی، اما جذاب برای دولتی که مجری تلویزیون پایداری‌چی برای آن نظریه‌پردازی می‌کند.این ایده‌های غیرکارشناسی را در عرصه فیلترینگ شاهد هستیم که در امور روزمره مردم اختلال ایجاد کرده و کسی هم مسئولیت هزینه‌های مادی-اجتماعی آن را بر عهده نمی‌گیرد.
دولت نشان داده تقریبا در هیچ حوزه‌ای از حکمرانی دارای ایده و نخ تسبیح نیست و فقدان بنیه تخصصی بیش از پیش در این دوره عیان شده است. طوری که مردم در امور روزمره خود مانده‌اند، اما آنچه در رسانه‌های دولتی جلوه داده می‌شود، ایران بهشتی برین است که همزمان اروپایی‌ها در حال سوزاندن هیزم و پشگل گربه، به آن غبطه می‌خورند.در رسانه‌های دولتی، دولت روحانی هم غیر از خیانت کاری انجام نداده است!
به تئوریسین‌های رسانه‌ای دولتی باید تذکر داد که ابراهیم رئیسی، عزیز مصر نیست که حلال مشکلات باشد؛ مراقب باشند ایران به سرنوشت پاکستان دچار نشود.
 

۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۱۷:۲۰
اگر روحانی ایران رو از «بند هفت» شورای امنیت خارج نمی کرد. چه وضعی بود الان. (415704)
۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۱۷:۲۲
این حضرات کاغذ پاره ای، که تمام تحریم ها رو کاغذ پاره می دونن بهتر از این هم نمی تونن که کاری بکنن، تحریم ها برداشته بشه همینه.
مگر در دوران احمدی نژاد نمی گفتن، حداقل به اندازه ۴۰ سال گذشته بودجه فقط تو ۴ سال دست اینا بوده، چکارش کردن.

چه با پول، چه بی پول اینا همینن. (415705)
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۰۸:۲۶
فقط احمدی‌نژاد نژاد مثل مردم بود و تنها رییس جمهور نخبه و دارای مدرک معتبر از بهترین دانشگاه دنیا،،، (415780)
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۰۱:۰۹
سیاستمداران ما فکر میکنند دیگر کشورها هم مثل آنها آینده ننگرند. و البته مسئله گاز حاصل یک سیاست بسیار غلط است و آن اینکه بجای تولید برق از گاز و انتقال آن که راحت تر است به همه جا با هزینه زیاد گاز کشیده اند و اکنون در رساندن ان ناموفقند که خود این هم حاصل رقابت های انتخاباتی مجلس بوده که هر نماینده ای رساندن گاز به حوزه خود را جزو وعده ها قرار میداد.بدون توجه به گستردگی ایرانو بعد مسافت. این همه هزینه باید صرف نیروگاهای گازی میشد و برق براحتی به همه جا انتقال میافت و آلودگی هم کمتر میشد (415740)