به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۳۸۲۰۲۱

وخامت اوضاع ستاره هالیوود پس از حادثه

وخامت اوضاع ستاره هالیوود پس از حادثه
گروه فرهنگی: یکی از دوستان جرمی رنر می گوید وضعیت جسمانی این بازیگر بعد از حادثه ی اخیر رخ داده برای وی وخیم تر از چیزی است که پیش تر اعلام شده بود.رنر در حال کمک به یکی از اعضای خانواده ی خود بود که خودرویش در نزدیکی خانه ی رنر از کار افتاده بود که یک ماشین برف روبی با او برخورد کرد.

در آن زمان اعلام شد رنر از ناحیه ی قفسه سینه به ترومای غیرنافذ دچار و متحمل صدمات ارتوپدیک شده است و پس از جراحی، در شرایط وخیم اما پایداری به سر می برد.با این حال، دوستانش حالا می گویند جراحات وارد شده به رنر شدیدتر از چیزی است تصور می شود و زمانی که منتظر بود تا به او کمک برسد، بر اثر خونریزی تا پای مرگ رفت.
 
منبعی به رسانه ها گفته: «وضعیتش وخیم تر از چیزی است که تصور می شود. جرمی می داند که آنجا تا پای مرگ رفت.»این منبع همچنین گفته: «سمت راست قفسه سینه جرمی شکسته و بالاتنه اش خرد شده بود. سرش هم جراحت بدی دیده بود که از آن خون می آمد و یک پایش هم آسیب دید.»اینطور که گفته می شود رنر از شدت جراحات خود آگاه است و راه طولانی ای برای بهبودی در پیش دارد. به گفته ی دوستان رنر، ممکن است ۲ سالی طول کشد تا او سلامتی کامل خود را دوباره به دست آورد.

منبعی به رسانه ها گفته: «جرمی درد زیادی داشت و به سختی نفس می کشید. می دانست وضعیت خوبی ندارد.»«صدمه ی وارد شده به قفسه سینه ی جرمی به قدری محکم بود که قفسه سینه باید با جراحی بازسازی می شد.»

«تا الان ۲ عمل جراحی داشته و احتمالاً در هفته های آینده یک عمل پا هم خواهد داشت. دکترها اغلب بین عمل ها فاصله می اندازند تا بدن برای التیام طبیعی فرصت پیدا کند و در این مورد هم همینگونه است.»از زمان وقوع تصادف، خانواده ی رنر از جمله مادر و خواهرش در کنار او بوده اند. آن ها کمک می کنند رنر در حین گذراندن روند درمان، سرگرم بماند.

منبعی به رسانه ها گفته: «جرمی حال خوبی دارد. تحت تأثیر قرص ها است و با کمک لوله هایی که به او متصل شده نفس می کشد اما جنگجو است و برای عبور از این دوره مصمم است.»رنر روز دوشنبه در اینستاگرام خود تصویری برفی از محل زندگی اش منتشر کرد و نوشت دلش برای آنجا تنگ شده است.

 
خواهر رنر هفته ی گذشته در مصاحبه ای گفت که برادرش سخت در تلاش است تا با کمک درمان در بیمارستان، سلامت خود را بازیابد.او در اینباره گفت: «اگر کسی جرمی را بشناسد می داند که او یک جنگجو است و وقتش را تلف نمی کند.»«وضعیتش در حال پیشرفت است. درباره ی مسیر پیش رو خوشبین تر از این نمی توانستیم باشیم.»

پخش فصل دوم سریال درام جرمی رنر به نام «شهردار کینگزتاون» (Mayor Of Kingstown) یکشنبه شب آغاز شد و انتشار پستی درباره ی آن در شبکه های اجتماعی فرصتی برای دوستان و هواداران رنر فراهم کرد تا بار دیگر برای او آرزوی بهبودی کنند.جرمی رنر پس از تصادف با یک ماشین برف روبی ۷ تنی در نزدیکی خانه اش هنگام تلاش برای بیرون کشیدن خودرویی که در برف گیر کرده بود، با هلیکوپر به بیمارستان منتقل شد. این حادثه در اولین روز سال نوی میلادی رخ داد.

او یک روز بعد تحت عمل جراحی قرار گرفت و از آن زمان تحت مراقبت های ویژه بوده است.این ستاره سینما که روز یکشنبه تولد ۵۲ سالگی اش را در آی‌سی‌یو جشن گرفت، برای کارگذاری ۲ پین فلزی در پاهایش تحت ۲ عمل جراحی قرار گرفت.رنر در این مدت طرفداران و دنبال کنندگانش را از طریق شبکه های اجتماعی را در جریان وضعیت خود قرار داده است.
مرجع : روزیاتو
برچسب ها: جرمی رنر