به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب : ۳۸۲۶۲۶
فرصت ویژه‌ برای آنکه ساپینتو تیمش را بالا بکشد

این 5 بازی استقلال را از بحران خارج می‌کند

این 5 بازی استقلال را از بحران خارج می‌کند
گروه ورزشی: دو شکست متوالی استقلال در لیگ برتر، مقابل تراکتور و سپاهان شرایط سختی را برای ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی و بازیکنان ایجاد کرده است. هواداران استقلال از اینکه تیم شان حالا 8 امتیاز از صدرجدول و پرسپولیس عقب افتاده دل خوشی ندارند و انتقادهایی به شرایط تیم مطرح شده است.
با وجود نتایج ضعیف استقلال در دو بازی گذشته اما دیدارهای آینده آبی ها هواداران را امیدوار می‌کند. استقلال بر اساس قرعه لیگ برتر در 4 بازی آینده به مصاف حریفانی می‌رود که در پایین جدول قرار دارند.
شاگردان ساپینتو در هفته هفدهم مقابل ملوان به میدان می‌روند، آنها سپس با مس کرمان بازی می‌کنند و در ادامه از نفت مسجدسلیمان پذیرایی می‌کنند. بازی هفته نوزدهم استقلال نیز با پیکان تهران است. جالب اینکه در هفته بیست و یکم نیز استقلال مقابل نساجی قرار می‌گیرد که اگرچه یک تیم میانه جدولی است اما شکست دادن آنها نیز محتمل است. بی‌شک روی کاغذ شانس استقلال برای کسب پیروزی در این مسابقات بیشتر است.
اگرچه دیدار کردن با تیم های پایین جدولی خصوصا در نیم فصل دوم بسیار دشوار به نظر می‌رسد اما پرواضح است که ساپینتو و بازیکنان باید از فرصت ایجاد شده به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. 4 بازی بعدی استقلالی‌ها شرایط ویژه‌ای را برای این تیم ایجاد کرده تا در جدول امتیازات خود را افزایش بدهند و دوباره به عنوان یک مدعی قهرمانی خودی نشان بدهند.
بی شک ساپینتو نیز اهمیت موفقیت در این مسابقات را بیشتر از هرکس دیگری درک می‌کند و تیمش را برای برد در دیدار با حریفان آینده به زمین خواهد فرستاد.
برچسب ها: باشگاه استقلال