به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ساعت ۱۵:۵۹
کد مطلب : ۳۸۲۶۴۱

می‌خواهندرئیسی استعفا دهد تا خودشان بیایند

می‌خواهندرئیسی  استعفا دهد تا خودشان بیایند
گروه سیاسی: روزنامه جوان نوشت: همزمان با فشار غرب به ایران با ابزار تحریم بیشتر و مصوباتی شبیه مصوبه اخیر پارلمان اروپا، نمایندگان آنان در ایران شروع به بازآفرینی مسئله برجام و FATF می‌کنند و مسئولان را از عواقب به‌سرانجام نرسیدن آن‌ها می‌ترسانند.
یک چرخه یا حلقه شیک که خوب می‌چرخد! یک سر آن غرب و سر دیگر آن اصلاح‌طلبان یا همان «نمایندگان برنامه‌های غربی در ایران» است.
برنامه هم بسیار ساده است و چند مرحله کوتاه دارد:
۱-غرب امتیاز بیشتری می‌خواهد- بلکه درست‌تر آنکه همه امتیاز را می‌خواهد و امتیازی نمی‌دهد
۲-درست وقتی دولت ایران برای امضای توافق آماده می‌شود، دست نگه می‌دارد
۳-حقوق‌بگیران انگلیسی و امریکایی شروع به آشوب و فتنه می‌کنند و آشوب در ایران به راه می‌افتد
۴-اصلاح‌طلبان، سکوت یا حمایت ضمنی می‌کنند یا برخورد با آشوب را نفی می‌کنند
۵- غرب شروع به تحریم بیشتر و فشار بیشتر می‌کند
۶- اصلاح‌طلبان فشار بیشتر غرب را به‌معنی نابودی کشور تلقی می‌کنند و خواهان امتیازدهی به غرب در توافق و مسائل پادمانی و حقوقی و حتی نظامی می‌شوند
۷- اصلاح‌طلبان در ادامه شکست برجام را هم به‌رغم اطلاع از آمادگی ایران برای امضای آن به گردن ایران می‌اندازند و غرب را تبرئه می‌کنند
۸-همزمان اصلاح طلبان «دم» از مردم می‌زنند و به رئیس‌جمهور مردم می‌گویند «به‌نفع کشور از کار کناره بگیر» تا زمینه بازیابی جایگاه از دست رفته خود در اجتماع و بازگشت به قدرت را فراهم کنند
۹-غرب با پول‌پاشی و استخدام سلبریتی‌ها زمینه حمایت از اصلاح‌طلبان را در داخل فراهم می‌کند
۱۰- پیام «امتیاز بیشتر بدهید تا توافق کنیم» صادر می‌شود.
این کل چرخه تکراری غرب و نمایندگان آنان در ایران است که هیچ‌گاه قرار نیست به سرانجام برسد، حتی اگر ایران همه امتیاز‌ها را بدهد. غرب سیری‌ناپذیر است، چون ماتریالیسم و امپریالیسم و کاپیتالیسم، اشباع و سیری ندارد!
 
برچسب ها: اصلاح‌طلبان

۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۹:۰۱
به جای این تحلیل های آبکی اي کاش این روزنامه کمی واقع نگر بود نه عزیز جان ، گرانی جان مردم را به لبشان رسانده ، آقای رئیسی قیمت‌ها را به زمان روحانی برساند و مردم را فقیر تر نکند هیچ کدام از موارد مورد نظر تان محقق نمی شود (416191)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۲۱:۰۱
11- روزنامه جوان هم زیاد حرف میزنه (416240)
۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۲۱:۱۳
خیلی وقته که‌ هیچ کدام از این جریانات برای مردم پشیزی نمی ارزند بیخود خودتان را دلخوش نکنید ملت از همه شما عبور کرده‌اند (416241)