به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۳۸۳۲۶۹

گلایه‌های زیادی از معیشت به ما می‌رسد

گلایه‌های زیادی از معیشت به ما می‌رسد
گروه سیاسی: یک مرجع تقلید تصریح کرد این روزها گلایه های زیادی از معیشت به ما می رسد. تمام مسئولین توجه کنند وظیفۀ آنها رسیدگی و احیاء زندگی مردم است.
به گزارش شفقنا، آیت‌الله  وحید خراسانی در پایان جلسۀ پاسخ به سوالات شرعی طی بیاناتی توصیه‌هایی به اعضای هیأت مذهبی و مسئولین داشت.
مشروح سخنان ایشان بدین شرح است:
احیاء امر آل محمد صلی الله علیه و آله وظیفۀ همۀ ماست.
کارهای ما باید مناسب با مقام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) باشد.
قضیۀ شهادت حضرت هادی (علیه السلام) مربوط به امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) است.
احیاء این روز ، تسلیتی است به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، قلب عالم امکان، چون جدّ بزرگوار امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) است. ان شاء الله همۀ هیأت دست به دست هم بدهند تا امر شهادت امام هادی (ع)را با عظمت برگزار کنند.
این کارها همه برای رضایت امام زمان (عج) است وظیفۀ ما سنگین است اگر در این روز هیأت بیرون بیایند عزا برپا شود، به برکت حضرت هادی (ع) اجری عظیم ذخیرۀ دنیا و عقبی آنها خواهد شد که آن اجر با خودِ بقیه الله الاعظم است.ایشان در پایان فرمودند این روزها گلایه های زیادی از معیشت به ما می رسد.تمام مسئولین توجه کنند وظیفۀ آنها رسیدگی و احیاءزندگی مردم است. اینها باید تمام همت خود را به کار گیرند تا مبادا شکمی گرسنه بماند، یا خانواده‌ای از جهت مالی بیچاره شود.اگر این شد که خود را وقف خدمت به ایتام آل محمد (ص) کرد اجرش لایتناهی است. ان شاءالله توفیق خدمت به شیعۀ امام زمان ولی عصر (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) برای همۀ ما فراهم گردد.


 
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۱۲-۰۴ ۱۳:۲۸ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *