به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ ساعت ۱۷:۱۳
کد مطلب : ۳۸۳۳۰۵
ماجرای یک قطع همکاری عجیب؛

تهدید رونالدو: من را به بایرن یا چلسی ببر وگرنه اخراجی!

تهدید رونالدو: من را به بایرن یا چلسی ببر وگرنه اخراجی!
گروه ورزشی: «در رئال مادرید بمان، از تو محافظت می‌شود. اگر این تیم را ترک کنی، اوضاع بدتر خواهد شد.»
این‌ها صحبت‌های ژرژ مندس به کریستیانو رونالدو قبل از ترک سانتیاگو برنابئو بود. اورفئو سوارز، روزنامه‌نگار معروف ال‌موندو، در جدیدترین اظهار نظر خود فاش کرد که چگونه CR7 و مدیر برنامه مشهور پرتغالی پس از ناکامی در انتقال او به یک تیم درجه یک در بازار زمستانی قطع همکاری کردند.
«یا من را به بایرن یا چلسی می‌بری یا جدا می‌شویم.»
سوارز تاکید می‌کند که این حرف رونالدو خطاب به ایجنتش بود. کریستیانو پس از ترک منچستریونایتد می‌خواست در اروپا ادامه دهد اما ژرژ مندس نتوانست هیچ یک از آن‌ها را متقاعد کند، و در نهایت این جدایی بین این دو اتفاق افتاد، آن هم با این جمله عجیب مندز خطاب به کریستیانو: "تو دیوانه ای"
گفتنی است جدایی رونالدو از رئال مادرید پس از تمدید نکردن قراردادش با این تیم، باعث افول این مهاجم شد. ژرژ مندس سعی کرد از جدایی او جلوگیری کند، اما کریستیانو مدیر برنامه‌های به نام خود را نادیده گرفت.

1794612
بعد از ناکامی در انتقال به یک باشگاه بزرگ اروپایی کریستیانو به گفته‌های خود وفادار ماند و رابطه حرفه‌ای خود را با مندس را پایان داد.
به گفته همین منبع، بازیکن و ایجنت در آن زمان بهترین روابط را نداشتند، بیشتر به دلیل تصمیمات حرفه ای که رونالدو گرفت و مندس با آن‌ها موافق نبود، مانند ترک رئال مادرید و رفتن به یوونتوس.
مندس نفوذ خود را از دست داده بود. ال موندو می‌نویسد، کریستیانو فقط به آنچه که می‌خواهد بشنود گوش می‌دهد و حالا این کلمات را فقط تعامل با شریک زندگی خود، جورجینا رودریگز، می‌شنود.
به این ترتیب مندس دیگر در مذاکره با سعودی ها و النصر، باشگاهی که رونالدو در اوایل سال 2023 به آن منتقل شد، حضور نداشت و این وظیفه به ریکاردو رگوفه، 'مدیر شخصی این بازیکن' سپرده شد.