به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ ساعت ۲۱:۲۴
کد مطلب : ۳۸۳۳۷۶

آمادگی ایران برای همکاری‌ در دوران بازسازی سوریه

آمادگی ایران برای همکاری‌ در دوران بازسازی سوریه
گروه سیاسی: رئیس جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران، دوست واقعی ملت سوریه است چرا که همانگونه که در دوران مقاومت در برابر تروریسم در کنار ملت و دولت سوریه ایستاد، در دوران بازسازی نیز آماده است با تقویت همکاری‌های همه‌جانبه اقتصادی در کنار آنان باشد.
به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در دیدار سپهبد «علی محمود عباس» وزیر دفاع سوریه، روابط دو کشور را راهبردی توصیف و تصریح کرد: روابط ایران و سوریه بر پایه اعتقادات و باورهای مشترک و نیز روحیه ایستادگی و مقاومت مردم دو کشور بنا شده است.
رئیس جمهوری صیانت نیروهای مسلح سوری از ملت و دولت این کشور در برابر فتنه‌انگیزی‌ها را برای آینده مردم و کشور سوریه امیدبخش دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران، دوست واقعی ملت سوریه است چرا که همانگونه که در دوران مقاومت در برابر تروریسم در کنار ملت و دولت سوریه ایستاد، در دوران بازسازی نیز آماده است با تقویت همکاری‌های همه‌جانبه اقتصادی در کنار آنان باشد.
سپهبد «علی محمود عباس» وزیر دفاع سوریه نیز در این دیدار با بیان اینکه سوریه با حمایت برادران و دوستان واقعی خود در مصاف با تروریسم پیروز شد و قدرتمندتر از قبل به عنوان یکی از حلقه‌های محور مقاومت ایفای نقش خواهد کرد، اظهار داشت: محور مقاومت نقش مهمی در شکل دادن به جهان جدید خواهد داشت.
وزیر دفاع سوریه گفت: دشمنان همواره مترصد فرصتی برای خدشه وارد کردن به روابط عمیق و برادرانه سوریه و ایران بوده و هستند، اما روابط دو کشور ریشه‌دارتر و مستحکم‌تر از آن است که کسی بتواند به آن خدشه‌ای وارد کند و این روابط هر روز نسبت به قبل گسترده‌تر و عمیق‌تر خواهد شد.
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۱۲-۰۴ ۲۱:۲۲ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۱۱/۰۵ ۰۸:۳۱
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی. (416832)
۱۴۰۱/۱۱/۰۸ ۲۱:۴۷
ترا خدا پیاده رو های تهران را مرمت کنید کافی کمی باران وبرف بیاد وقتی راه میری لجن تا کله آدم میپاشه بالاجبار پیاده روها باید رها کنی از وسط خیابان رفت آمد کنی. (417283)