به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب : ۳۸۳۴۴۱

تشک بادی روی آب استخری

گروه کسب و کار: با نزدیک شدن به فصل بهار و تابستان ، افراد کم کم شروع به راه اندازی و فعال کردن مجدد استخرهای خود می‌کنند. حال پس از راه اندازی یکی از مهم ترین محصولاتی که باعث می‌شود تا در استخرهای سایز بزرگ افراد بزرگسال و حتی کودکان نهایت لذت را ببرند تشک بادی روی آب و یا همان شناور بادی روی آب است که این دسته از محصولات تنوع بسیار زیادی داشته و جلوه‌های فوق العاده ای را هم از خود به جای گذاشته است.
تشک بادی روی آب استخری
در همین رابطه باید اشاره داشته باشیم که افراد همیشه برای خرید شناور بادی روی آب سردرگم بوده و در میان ویژگی‌های محصولات متفاوت تردد می‌کنند. در این مطلب ما سعی خواهیم کرد که در خصوص این دسته از محصولات بیشتر با شما صحبت کرده و مدل‌های خوبی را به شما معرفی کنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تفاوت شناور بادی روی آب با تشک بادی روی آب در چیست؟
در ابتدای این مقاله قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که تفاوت بین شناور بادی و تشک بادی روی آب در چیست؟ آیا این دو با هم تفاوت خاصی دارند؟ در همین راستا باید اشاره داشته باشیم که شناورهای بادی روی اب عمدتا به محصولاتی گفته می‌شود که ساختارهای طرح دار و سه بعدی دارند. برای مثال مدل‌های شناور بادی سایز بزرگ نظیر مدل فلامینگو ، قو ، طاووس ، یونیکورن و دیگر مدل‌ها را می‌توان از مهم ترین تنوع این دسته از محصولات نام برد. علاوه بر این‌ها این دسته از محصولات دارای امکاناتی هم هستند که ممکن است تشک‌های روی آب از آن‌ها بی بهره باشند.
برای مثال در مدل‌های شناور بادی روی آب عموما دستگیره‌های حمل و نقل و حفظ تعادل در کنار طناب نجات در یک سری از محصولات به چشم می‌خورد. در مقابل تشک بادی روی آب عموما به محصولاتی گفته می‌شود که ساختار ساده داشته و دیگر شبیه به مدل‌های نام برده شده حیوانات ، ساختار سه بعدی ندارد. این تشک‌های بادی روی آب نیز عموما ساختار رویه مواج و موازی شکل دارند که این امر باعث شده تا فرد پس از قرار گیری بر روی محصول لیز نخورد و در عین حال هم یک کالای نرم و راحت و استاندارد را در اختیار داشته باشد.
در کل شاید بتوان گفت که این دو محصول تنها از نظر ظاهر با یکدیگر تفاوت دارند اما در عمل هر دو یک کارایی را دارند و باعث خواهند شد که شما بتوانید بر روی سطح آب شناور مانده و از تفریح خود لذت ببرید.شناور بادی روی آب کودک
در میان مدل‌های مختلفی که تولید شده است ، شناور بادی روی آب کودک جزو مواردی است که تنوع فوق العاده ای داشته و دست خانواده‌ها را برای خرید این محصولات و مشاهده تنوع فوق العاده زیاد آن‌ها باز گذاشته است. در واقع این امر باعث شده تا شما با مقایسه مدل‌های مختلف این محصولات بتوانید یک کالای فوق العاده را انتخاب و خریداری کنید. شناورهای بادی کودک بیشتر دارای تنوع ظاهری مدل‌های سه بعدی هستند که باعث می‌شود تا شما با مشاهده این مدل‌ها بهترین تصمیم را بگیرید.
برای مثال یک سری از این مدل‌ها هستند که شبیه به یک سری از حیوانات بوده و این امر جذابیت استفاده از محصول را برای کودکان دو چندان کرده است. به طور مثال شناور بادی طرح تمساح ، شناور طرح لاکپشت ، شناورهای طرح یونیکورن ، وال ، فلامینگو و ... همگی از مدل‌هایی هستند که پس از راه اندازی باعث می‌شود تا کودک فوق العاده سورپرایز شده و یک محصول دیدنی با ظاهر خاص را در اختیار داشته باشد.

نکته مهم دیگر در رابطه با این محصولات بحث مدل‌هایی است که یک سری امکانات دیگر را هم دارا هستند. به طور مثال در یک سری از مدل‌های کودک شما می‌توانید تفنگ آبپاش را مشاهده کنید که کودک با در اختیار داشتن آن می‌تواند از محصول لذت کافی را برده و علاوه بر شناور ماندن بر روی آب ، از این اسباب بازی زیبا نیز بهره ببرد. علاوه بر این‌ها شناور بادی روی آب شورتی کودک نیز از دیگر محصولاتی است که بیشتر برای کودکان کمتر از شش سال کاربرد دارد.
به طور مثال این شناورهای بادی دارای فضایی است که جفت پاهای کودک درون آن قرار گرفته و سبب می‌شود تا کودک بتواند به بهترین شکل ممکن بر روی آن شناور بماند. برای مثال مدل‌های این دسته از شناورها نیز در دو دسته از نظر سنی طراحی شده اند که یک سری از ان‌ها برای کودکان یک تا دو سال مناسب بوده و گروه دوم نیز برای افراد سه تا شش سال طراحی و پیاده سازی شده است که مزیت این سری از کالاها به شمار خواهد رفت.

تشک بادی روی آب بزرگسال
در بخش قبلی در خصوص مدل‌های شناور بادی کودک با شما صحبت کردیم. حال در این بخش باید اشاره داشته باشیم که برای سنین بزرگسال نیز مدل‌های فوق العاده ای از این محصولات تولید شده که افراد بزرگسال نیز از این امر بی بهره نیستند. بر خلاف مدل‌های کودک که بیشتر وجود اسباب بازی بادی و همین طور تنوع ظاهری برای آن‌ها مهم است ، در مدل‌های بزرگسال بیشتر سعی شده تا در کارایی آن‌ها تمرکز شود.
تشک بادی روی آب بزرگسال به جز موارد طرح دار که در ابتدای این مطلب نیز به آن‌ها اشاره کردیم ، در سری مدل‌های ساده نیز به گونه ای ارائه شده اند که تمامی سنین می‌توانند از ان‌ها استفاده کنند. به طور مثال در یک سری از مدل‌ها شما می‌توانید مشاهده کنید که ساختار اصلی محصول کاملا ساده است و هیچ گونه طرح و نقشی در آن دیده نمی شود و فقط به صورت یکدست با بهره گیری از یک رنگ خاص شما می‌توانید از محصول استفاده کنید.

به جز این مورد باید اشاره کنیم که مدل‌های بزرگسال از نظر امکانات نیز ویژگی‌های جذابی دارند. یک سری از این مدل‌ها به گونه ای طراحی شده است که بخش نشیمنگاه آن‌ها به صورت توری شکل گرفته و این ویژگی باعث خواهد شد که هیجان استفاده از محصول دو چندان شود. علاوه بر این‌ها وجود دستگیره حفظ تعادل بر روی محصولات و هم چنین بهره مندی از یک تکیه گاه در یک سری از مدل‌های این محصولات نیز باعث شده تا پس از قرار گیری بر روی آب در راحت ترین حالت ممکن بتوانید از محصول خود استفاده کنید.
این نکته هم بسیار مهم است که از این دسته از محصولات برای حمام آفتاب در کنار استخر هم استفاده می‌شود و تنها کاربرد آن برای روی آب نیست که قطعا این مسئله هم یکی دیگر از حسن‌ها و ویژگی‌های جذاب محصولاتی است که برای سنین بزرگسال طراحی و ارائه شده است.امکان استفاده از شناور بادی روی آب در اماکن مختلف
همان طور که در انتهای بخش قبلی به ان اشاره کردیم ، شناورهای بادی تنها برای استفاده بر روی استخر طراحی و پیاده سازی نشده اند. در واقع شما نمی توانید فقط و فقط به این محصولات تشک بادی استخری بگویید و این کالاها ویژگی‌های جذاب دیگری را هم دارا هستند. به طور مثال باید اشاره کنیم که از این محصولات در دریا نیز استفاده می‌شود. درست است که این محصولات در مواقعی که دریا مواج است کارایی لازم را ندارد اما بیشتر برای تفریح بر روی آب در این مواقع نیز می‌توانید از این محصولات استفاده کنید.
هم چنین درکنار استخر برای دراز کشیدن و آفتاب گردن نیز کارایی لازم را دارا بوده و میتواند یک پیشنهاد خوب و ایده آل به شمار رود که قطعا استفاده از آن در این مواقع پیشنهاد می‌شود. حتی گاها دیده شده است که از این محصولات در داخل منزل به عنوان یک تشک خواب نیز استفاده می‌شود که البته با توجه به ضخامت این محصولات و کاربری که دارند، ما این مسئله را پیشنهاد نمی دهیم.

خرید تشک بادی روی آب
با توجه به توضیحاتی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم ، شما با مدل‌های مختلف شناور بادی روی آب و یا به عبارت دیگر تشک بادی روی آب و یا همان تشک بادی استخری آشنا شدید. حال اگر شما هم قصد خرید یکی از این محصولات را دارید ، ما در این بخش پیشنهاد می‌کنیم که حتما به فروشگاه سناتورمد سر زده و از تنوع این محصولات در این فروشگاه دیدن کنید.
فروشگاه سناتورمد به نشانی اینترنتی www.senatormode.com یک فروشگاه کامل در زیمنه محصولات بادی و تفریحی و در کنار آن اکسسوری می‌باشد که شما عزیزان می‌توانید به بهترین شکل ممکن از تنوع بالای این محصولات دیدن کرده و خرید خود را با بهترین قیمت ممکن به ثبت برسانید. در همین رابطه باید اشاره کنیم که این فروشگاه به جز شناورهای بادی روی آب ، عمده محصولات بادی و تفریحی برندهای اینتکس ، بست وی و اینتایم را موجود دارد و همواره سعی کرده تا بیشترین تنوع ممکن را با بهترین قیمت‌ها ارائه کند که افراد بتوانند خریدی ایده آل را از این فروشگاه داشته و لذت ببرند.
هم چنین شما عزیزان به صورت حضوری نیز با توجه به آدرس‌های موجود در فروشگاه محصولات بادی سناتورمد می‌توانید به فروشگاه مراجعه کرده و راهنمایی‌های لازم را نیز به دست آورید. علاوه بر این‌ها مشاورین فروشگاه همواره با شماره تماس‌های 0215619084009026668146 و 09376668146 آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا بتوانید یک محصول ایده آل را از میان گزینه‌های متفاوت انتخاب و خریداری کنید.