به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب : ۳۸۳۶۷۶

بهترین استقلال ۲سال اخیر رادر بازی باملوان دیدم

بهترین استقلال ۲سال اخیر رادر بازی باملوان دیدم
گروه ورزشی: یک پیشکسوت باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد که این تیم می‌تواند در ادامه فصل، همانند بازی با ملوان نمایش خوبی داشته باشد.به گزارش ایسنا، منصور رشیدی، پیشکسوت استقلال درباره پیروزی ۴ بر صفر آبی‌ها مقابل ملوان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: خوشبختانه بعد از چند هفته که استقلال بد و ناهماهنگ بودند، شاهد بازی هجومی بودیم. در بازی‌های قبلی از قایدی انتقاد می‌کردیم که خوب نیست اما او امروز فوق‌العاده بازی کرد و پایه‌گذار دو گل استقلال بود. در کنار او سعید مهری هم عالی ظاهر شد.

او افزود: روزبه چشمی در خط دفاعی عالی کار کرد و نظم خوبی به سیستم دفاعی استقلال داده بود. او با پاس‌های صحیحی که می‌داد، آهنگ بازی را تنظیم می‌کرد و توانست کاری کند که بازی‌های بد گذشته‌اش تاحدودی فراموش شود. در کل امروز شاهد نمایش فوق‌العاده چند بازیکن بودیم.این پیشکسوت استقلال درباره تاثیر حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی گفت: زمانی که تماشاگر در ورزشگاه باشد، می‌تواند به تیم انرژی بدهد. بازیکن که انرژی بگیرد می‌تواند بهتر عمل کند و همین می‌شود که تاثیرشان را در بازی می‌بینیم. هر تیمی تماشاگر داشته باشد می‌تواند ۵۰ درصد بیشتر از ظرفیتش عملکرد خوب داشته باشد.

رشیدی در پایان در پاسخ به این سوال که می‌توان امیدوار بود که عملکرد بازی با ملوان در بازی‌های بعدی استقلال هم تداوم داشته باشد؟ بیان کرد: نمی‌دانم چه بگویم. استقلال تا هفته هفتم و هشتم به هماهنگی کامل نرسیده بود اما از هفته هشتم تا یازدهم بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشت. با این حال تعطیلات جام جهانی به ضرر استقلال شد و حالا تا هفته پیش یعنی هفته شانزدهم شاهد ناهماهنگی و عملکرد ضعیف تیم ساپینتو بودیم. امیدوارم بازی هفته هفدهم مقابل ملوان، شروع دوباره استقلال باشد. بازی‌ای که امروز دیدم، بهترین نمایش استقلال در دو سال اخیر بود.
برچسب ها: استقلال