کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مسئولین حرف‌هایی می‌زنند که برای مملکت هزینه ایجاد می‌کنند

رئیسی هر چه که برایش نوشته بودند را خواند

8 بهمن 1401 ساعت 12:19


گروه سیاسی: نماینده  تبریز در مجلس در واکنش به افزایش قیمت دلار به نرخ ۴۵ هزار تومان گفت: روند افزایش قیمت دلار تا زمانی که مشکلات داخلی حل نشود ادامه پیدا خواهد کرد. با تورمی که ما داریم و تحریم‌هایی که  وضع می‌کنند به نظر بنده قیمت دلار باز هم افزایش پیدا خواهد کرد. البته دولت در مجلس گفت ما دلار را کنترل و ارزان می‌کنیم باید دید چه سیاست‌هایی را می‌خواهند اجرا کنند که بتوانند دلار را ارزان کنند.

 به گزارش مُنیبان ،مسعود پزشکیان،  ضمن ارزیابی اینکه اظهارات رئیسی درباره قیمت دلار قانع‌کننده بود یا خیر؟ افزود: باید مشاهده کنیم حرف‌هایی که رئیسی گفت قابلیت اجرا دارد یا خیر؟ به نظر بنده با این بحث‌هایی که مطرح شد اصولا باید تورم را نصف می‌کردند اما بیشتر شده است. در حقیقت باید تورم را تک‌ رقمی کنند اما نمی‌شود چراکه مشکلات دیگری وجود دارد و این سیاست‌ها برای کاهش تورم به این سادگی قابل اجرا نیست.

وی با اشاره به اظهارات رئیسی درباره بودجه تصریح کرد: رئیسی آنچه که در بودجه برایش نوشته و یا تنظیم کرده بودند را اعلام کرد اما آیا این بودجه همانی است که اینها می‌گویند یا خیر سال آینده مشخص خواهد شد.او در واکنش به اظهارات سخنگوی دولت درباره تاج پهلوی خاطرنشان کرد: برخی مواقع مسئولین حرف‌هایی می‌زنند که برای مملکت هزینه و مشکل ایجاد می‌کند.


کد مطلب: 383837

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/383837/رئیسی-برایش-نوشته-بودند-خواند

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir