به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب : ۳۸۴۱۱۶

تمسخر حرف‌های امیرعبداللهیان توسط کیهان

تمسخر حرف‌های امیرعبداللهیان توسط کیهان
گروه سیاسی:روزنامه کیهان با لحنی تمسخرآمیز از تعبیر امیرعبدالهیان که اقدامات ضدایرانی اتحادیه اروپا را "شلیک به پای خود" خوانده بود انتقاد کرد.
این روزنامه نوشت: واکنش منفعلانه به اقدامات خبیثانه اروپایی‌ها در شأن ملت ایران نیست. این که بعداز ادعای نماینده اتحادیه اروپا مبنی بر «غالب شدن احساسات» در تصویب پیش‌نویس ضدایرانی، در دام اروپایی‌ها بیفتیم و رویکرد خصمانه و دشمنی آشکار این کشور‌ها و تضاد منافع و امنیت ملی را به یک «رویکرد احساسی» تقلیل دهیم، بسیار جای تعجب است! چرا آقایان به جنبه دیگری که جوزپ بورل عنوان کرده، یعنی «وجود نگرانی عمیق» و دشمنی اساسی در پشت این نگرانی توجه ندارند؟!
با توجه به اینکه ملت ایران از قبل از انقلاب تاکنون هرگونه خباثتی از اروپایی‌ها که در توان‌شان بوده، دیده‌اند، کسانی که دم از منافع و امنیت ملی می‌زنند، پاسخ دهند در مقابل واکنش قاطعانه عملی چه تهدیدی می‌توانند علیه ملت ایران به‌کار گیرند که تاکنون نگرفته‌اند؟! لذا به نظر می‌رسد زمان اینکه فقط در حرف و گفتگو این اقدام پارلمان اروپا را «به نوعی شلیک به پای خود اروپا» تلقی و توصیه به «خویشتنداری» کنیم، گذشته است.
اکنون زمانی است که درک کنیم هدف پشت‌پرده آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها از مذاکره با هر کشوری نابودی سه میلیارد انسان است، هرچند فریبکارانه نام آن را دیپلماسی گذاشته باشند! به فرمایش رهبری «جنتلمن‌های پشت میز مذاکره، همان تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند. امروز کاملا واضح شده این دولت‌های حقیر در انتظار این هستند که ملت ایران را به زانو دربیاورند، آمریکا که ارباب شما بود قادر نبود این کار را بکند». شک نکنیم ملت ایران با مقاومت، پیروز مبارزه با آمریکاست، چون سپاه و شهید سلیمانی‌ها را در دامن خود پرورانده و می‌پروراند و به گفته فرمانده کل سپاه «دست ما باز و قلمرو قدرت ما وسیع!»

۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ۱۳:۰۲
عبداللهیان، خوبی استاد؟! (417338)
۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ۱۷:۰۱
نمونه ای از دست باز و قدرت وسیع رو امروز در اصفهان دیدیم (417352)
dayani
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۵۶
بحث درگیری رودر رو نیست ، ما از راه دور میزنیم ، آنها نیز نشان دادند که میتوانند بزنند. در این رد و بدل شدن آتش، آنکه تجهیزات هوایی بهتر دارد، دست بالا را دارد. بهوش باشیم و بیخودی شعار ندهیم. (417402)
۱۴۰۱/۱۱/۱۰ ۱۳:۳۱
مقاومت با فیش نجومی
متفاوته با مقاومت با سفره خالی
لطفا از طرف ملت حرف نزنید (417416)
۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ۱۷:۱۷
خوبه که اینقدر از ملت ایران
مایه نذاری کیهان
در نظر اکثر ملت ایران
تومنفوری ودشمن اکثر ملت

ودنیا هم دشمن تو هم دستای توست (417555)