به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ساعت ۱۵:۱۸
کد مطلب : ۳۸۴۱۷۸

دعوت رونالدو از بازیکنان یونایتد: به عربستان بیایید!

دعوت رونالدو از بازیکنان یونایتد: به عربستان بیایید!
گروه ورزشی: رونالدو در جریان حضورش در اردوی تیم ملی پرتغال برای جام جهانی 2022 قراردادش را با منچستریونایتد فسخ کرد و به همین دلیل فرصت خداحافظی با دوستان و هم تیمی‌هایش در این تیم را از دست داد. 
او در طول این مدت با چهار نفر از آنها که دوستان نزدیکش به حساب می‌آمدند در این بوده و حالا از این چهار نفر که شامل برونو فرناندز، هری مگوایر، کاسمیرو و رافائل واران هستند دعوت کرده که برای تماشای بازی او در باشگاه جدیدش به عربستان سفر کنند. 
1796199
روزنامه انگلیسی سان با انتشار این خبر مدعی شده که این بازیکن از این چهار نفر خواسته که اگر برنامه تمرینی و کاری‌شان اجازه می‌دهد در تعطیلات به او در عربستان ملحق شود و محل زندگی جدید او را ببینند. 
البته رونالدو به آنها گفته که اگر شرایط حضور در عربستان را ندارند، می‌توانند در لیسبون و در عمارت فوق العاده و مجللی که در این شهر خریداری کرده به او بپیوندند. 
این بازیکن با حواشی بسیاری از یونایتد جدا شد و با وجود تمام شایعاتی که درباره نارضایتی بازیکنان از او به گوش می‌رسید، چندین منبع نزدیک به این باشگاه به سان گفته‌اند که تعداد زیادی از بازیکنان یونایتد همچنان احترام بسیار زیادی برای او قائل هستند. ‌