به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب : ۳۸۴۲۱۹
در روز رویایی براردی

میلان 2-5 ساسولو، قهرمان در سن‌سیرو دفن شد

میلان 2-5 ساسولو، قهرمان در سن‌سیرو دفن شد
گروه ورزشی: میلان امروز و از هفته بیستم سری آ ایتالیا در سن‌سیرو میزبان ساسولو بود و در نهایت شکست خورد. میلان از 19 بازی قبلی خود 38 امتیاز داشت و در رده چهارم بود و روی کاغذ برابر تیم هفدهم جدول به نظر کار دشواری پیش‌رو نداشت اما 45 دقیقه نخست برای این تیم به بدترین شکل ممکن پیش رفت.
1796293
1796294
1796295
ابتدا در دقیقه 8 بازی اولیویه ژیرو موفق شد دروازه ساسولو را باز کند ولی VAR این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. سپس میلان در 11 دقیقه سه گل از ساسولو دریافت کرد و تنها توانست یکی از آنها را پاسخ بدهد. 
1796276
دفرل روی پاس براردی در دقیقه 19 اولین گل را با یک شوت از درون محوطه جریمه زد و سپس فراتِزی در همکاری عالی با براردی، در دقیقه 22 حساب کار را 2-0 کرد. ژیرو دو دقیقه بعد از این گل  با یک ضربه سر موفق شد فاصله را به یک گل کاهش دهد، اما در دقیقه 30 براردی که دو پاس گل داده بود، از روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر توانست گل سوم را بزند و حاضران در ورزشگاه را بیش از پیش شوکه کند. نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

1796277
تنها دو دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ساسولو به یک ضربه پنالتی دست یافت. داور خطای کالابریا روی لورینت را پنالتی گرفت و همین بازیکن موفق شد گل چهارم را به میلان بزند.
1796275
میلان در دقیقه 54 روی ضربه ایستگاهی تونالی و ارسال زیبای او توسط ربیچ به گل رسید اما این گل هم پس از بررسی VAR به دلیل آفساید مردود اعلام شد. به نظر می‌رسید توپ با برخورد به سر مدافع ساسولو به ربیچ رسیده باشد، ولی تشخیص کمک‌داور ویدیویی چیز دیگری بود.
1796292
میلان یکپارچه حمله بود، ولی قادر به خلق موقعیت 100درصد نبود و مدافعان ساسولو به خوبی فضاها را از ستاره‌های میلان گرفته بودند. درحالی‌که میلان حمله می‌کرد، ساسولو در دقیقه 79 به گل پنجم رسید تا شگفتی را کامل کند.
اشتباه فاحش تئو هرناندز و دریبل ناموفق او باعث شد تا براردی صاحب توپ شود. او سومین پاس گل خود در این بازی را به هنریکه داد تا گل پنجم میهمان نیز به ثمر برسد.
میلان یک دقیقه بعد روی شوت استثنایی دیووک اوریگی توانست فاصله را بار دیگر به سه گل کاهش دهد. کمی بعد ژیرو در دهانه دروازه به توپ نرسید تا شانس کاهش فاصله از دست برود. داور 6 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد اما در این دقایق هم توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا یک شکست دیگر برای میلان به ثبت برسد. میلان در دو بازی اخیر خود در سری آ 9 گل دریافت کرده است.
برچسب ها: آث میلان