به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب : ۳۸۴۳۴۴

مجوز بازگشت یک پرسپولیسی صادر شد

مجوز بازگشت یک پرسپولیسی صادر شد
گروه ورزشی:به نظر می‌رسد سرمربی تیم پرسپولیس نسبت به خروج نام سیامک نعمتی از لیست آزاد تا حدودی کوتاه آمده است.با شروع زمان نقل و انتقالات زمستانی یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس نام حامد پاکدل و سیامک نعمتی در لیست مازاد خود تیم خود قرار داد. این مسأله باعث شد تا حامد پاکدل بعد از فسخ قرارداد با پرسپولیس راهی تراکتور شود اما وضعیت سیامک نعمتی نامشخص ماند.
 
با پایان یافتن فصل نقل و انتقالات نعمتی حاضر به فسخ قرارداد با پرسپولیس نشد تا نام او همچنان در لیست سرخ‌پوشان باقی بماند. این در حالی است که مذاکرات مختلفی بین مسؤولان باشگاه پرسپولیس و مدیر برنامه‌های نعمتی انجام شد اما در نهایت دو طرف به فسخ قرارداد نرسیدند. حتی سیامک نعمتی روز گذشته به باشگاه پرسپولیس رفت که این جلسه هم منتهی به خروجی برای پرسپولیسی‌ها نشد.

در اینباره شنیده می‌شود یحیی گل‌محمدی تا حدود زیادی از موضع قبلی خود نسبت به سیامک نعمتی کوتاه آمده و احتمال ماندن این بازیکن در جمع سرخ‌پوشان زیاد است. در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد سیامک نعمتی از بعد از بازی با آلومینیوم اراک مجدداً به تمرینات پرسپولیس بازخواهد گشت تا فوتبال خود را تحت نظر یحیی گل‌محمدی ادامه دهد.

با این همه بازگشت نعمتی به تمرینات پرسپولیس به نظر می‌رسد فقط به نظر سرمربی بستگی ندارد اما چیزی که مشخص است این است که گل‌محمدی تا حد زیادی از موضع قبلی خود برای کنار گذاشتن سیامک نعمتی کوتاه آمده و همین موضوع این امیدواری را برای این بازیکن ایجاد کرده تا بتواند در این تیم باقی بماند.درباره حضور نعمتی در لیست مازاد پرسپولیس برخی‌ها مدعی بودند که یحیی گل‌محمدی از شرایط تمرین رضایت ندارد و اعلام کرده او مثل گذشته در تمرینات پرتلاش حاضر نمی‌شود اما این بازیکن که گل صعود سرخ‌پوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ را به ثمر رسانده قصد دارد با حضور مجدد در تمرینات شرایط بهتری را برای خود فراهم کند.
برچسب ها: پرسپولیس