به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب : ۳۸۴۵۲۱

حفظ جان امام زمان از ترور لازم است

حفظ جان امام زمان از ترور لازم است
گروه سیاسی:رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار حفظ جان امام زمان(عج) از ترور را لازم دانست و تأکید کرد: ما باید در حفاظت و امنیت فیزیکی به نقطه‌ای برسیم که چنین شرایطی را برای حضرت به وجود آوریم؛ در این عرصه نیز ما پیشتاز هستیم.
حجت الاسلام مهدی طائب  در سومین نشست ملی شهید امنیت «آرمان عزیز»، برای رسیدن به تمدن اسلامی که زمینه سازی برای ظهور است، ابرقدرت شدن در سه محور نظامی، امنیتی و اقتصادی را ضروری خواند و گفت: ما امروز در عرصه نظامی ابرقدرت هستیم و هر کاری که اراده کنیم در منطقه می‌توانیم انجام دهیم.
به گزارش رسا، وی افزود: خروج آمریکا از منطقه که رهبر معظم انقلاب فرمودند انتقام سخت ما در برابر ترور شهید سلیمانی است، به ثمر نشست بدون اینکه مواجهه و رویاروی نظامی جدی‌ای داشته باشیم.رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار حفظ جان امام زمان(عج) از ترور را لازم دانست و تأکید کرد: بنابراین ما باید در حفاظت و امنیت فیزیکی به نقطه‌ای برسیم که چنین شرایطی را برای حضرت به وجود آوریم؛ در این عرصه نیز ما پیشتاز هستیم.
برچسب ها: مهدی طائب

dayani
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ۱۲:۵۶
قدرتی که امام زمان (عج) را اینهمه سال حفظ کرده است ، باز هم حفظ خواهد کرد و حتما در این دنیای رنگار نگ سلامت او را به یک کشور واحد واگذار نمیکند. (417507)