به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب : ۳۸۴۵۹۸

دنی آلوز در زندان از هیچ چیزی نمی‌ترسم!

دنی آلوز در زندان از هیچ چیزی نمی‌ترسم!
گروه ورزشی:بازیکن سابق بارسلونا درخواست آزادی موقت را به دادگاه ارسال می‎‌کند.به گزارش ایلنا، دنی آلوز، فوتبالیست ۳۹ ساله که از ۲۰ ژانویه به اتهام تجاوز جنسی بدون قرار وثیقه در بازداشت موقت به سر می‌برد، درخواست می‌کند با قرار وثیقه آزاد شود.روزنامه لا ونگاردیا (La Vanguardia) گزارش می‌دهد که کریستوبال مارتل، وکیل آلوز درخواست تجدید نظر را ارائه خواهد کرد.
 
بنابر اعلام مایکا ناوارو، خبرنگار اسپانیایی این درخواست تجدیدنظر "ضمانت‌هایی را به قضات ارائه می‌دهد که بازیکن برزیلی برای مدت لازم تا زمان برگزاری دادگاه در خانه خود در بارسلونا بماند."از جمله این «ضمانت‌ها» می‌توان به استفاده از دستبند تله‌ماتیک، تحویل پاسپورت، امضای روزانه در دادگاه یا واریز مبلغی برای پوشش هرگونه مسئولیت مالی برای محاکمه اشاره کرد.

دنی آلوز در زندان: هرچه پیش آید می‌پذیرم. من از هیچ چیز نمی‌ترسم!
آلوز که هنوز در سلول 13 زندان برایان 2 در سنت استیو سسوروایرس نگهداری می‌شود، به روند سازگاری خود با زندان ادامه می‌دهد.منابع اسپانیایی گزارش می‌دهند که «هیچ برخورد مطلوب یا اقدامات استثنایی» با آلوز در برایان 2 وجود ندارد.به گفته منابع آنه‌ا، آلوز در زندان گفته است: "هرچه پیش بیاید می‌پذیرم. وقتی تنها 15 سال داشتم خانه را ترک کردم. شرایط بسیار دشوار و پیچیده‌ای را در زندگی‌ام پشت سر گذاشته‌ام. این یکی دیگر خواهد بود که می‌گذرد. من از هیچ چیز نمی‌ترسم.»
برچسب ها: دنی آلوز