به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب : ۳۸۴۷۵۸

کارلویس کی‌روش؛ اسکوچیچ را صاحب تیم می‌کند

کارلویس کی‌روش؛ اسکوچیچ را صاحب تیم می‌کند
گروه ورزشی:بعد از پایان جام جهانی ۲۰۲۲ فدراسیون فوتبال قطر با سانچس اسپانیایی خداحافظی و اعلام کرد، بعد از ۵.۵ سال به سود تیم ملی فوتبال قطر و سرمربی اش است که یک فضای جدید را تجربه کنند. حمد بن خلیفه بن احمد آل ثانی در یک پیام احساسی از سانچس به خاطر زحماتش در تیم ملی فوتبال قطر تشکر کرد و با یادآوری موفقیت بزرگ این مربی برای تیم ملی قطر برای این مربی آرزوی موفقیت کرد.
 
در همان برهه از زمان رئیس فدراسیون فوتبال قطر با کارلوس کی‌روش توافق کرد اما اعلام این خبر و موضع گیری برخی رسانه‌ها موجب شد تا حمد بن خلیفه بن احمد آل ثانی این توافق را اعلام نکند اما بعد از مهیا شدن فضای حضور کارلوس کی‌روش در دوحه به نظر می رسد، زمان اعلام توافق همکاری فدراسیون فوتبال قطر با کارلوس کی‌روش فرا رسیده است.

با توافق فدراسیون فوتبال قطر با کارلوس کی‌روش به نظر می رسد، اسکوچیچ هم به زودی صاحب تیم خواهد شد. فدراسیون فوتبال چین پیش تر به دنبال اسکوچیچ بود اما کنجکاو شد که با کارلوس کی‌روش هم مذاکره کند اما با حضور سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در دوحه پیش بینی می شود در روزهای آینده چشم بادامی‌ها با اسکوچیچ پای میز مذاکره بنشینند.
مرجع : خبرآنلاین
برچسب ها: دراگان اسکوچیچ