به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ ساعت ۱۸:۵۲
کد مطلب : ۳۸۵۰۱۴

تمرکز حملات ناجوانمردانه دشمن به رهبری

تمرکز حملات ناجوانمردانه دشمن به رهبری
گروه سیاسی: رئیس مجلس نسبت به «حملات به رهبری» هشدار داد و گفت: چه دروغ ها و حرف‌ها که نسبت ندادند تا قداستها و حرمتها را بشکنند و فرزندان را مقابل پدران قرار دهند.
محمدباقر قالیباف، در یادواره ۲۴۰۰ شهید نیشابور در این شهر عنوان کرد: حضرت امام خمینی(ره) هیچ گاه از مردم غفلت نکردند و با تکیه بر این ۲ عنصر انقلاب را به پیروزی رسانده و تداوم دادند.
در دوران دفاع مقدس رمز پیروزی ما در مقابل دشمنان تابن دندان مسلح، اتکای به مردم و وحدت کلمه در سایه فرماندهی حضرت امام خمینی(ره) بود. در حوادث اخیر دشمن با یک جنگ ترکیبی از فشار اقتصادی تا تبلیغات شدید و از همه جهات بر انقلاب اسلامی و ایران عزیز یورش آورد تا بر ذهن و روان جامعه به ویژه جوانان اثر بگذارد.دشمن بر فشار بر جامعه و حملات ناجوانمردانه به رهبر معظم انقلاب متمرکز شده بود و چه دروغ ها و حرفها که نسبت ندادند تا قداستها و حرمتها را بشکنند و فرزندان را مقابل پدران قرار دهند و جامعه را به تفرقه بیندازند و دیدید با چه خشونتی روی همه اخلاقیات جامعه و همه هویت ملی و دینی ما پا گذاشتند.
وی اضافه کرد: دشمنان اگر در برابر ما حرکت نظامی انجام ندادند به این دلیل بود که در ۴۴ سال گذشته تجربه کرده اند که ایران آن چنان قدرتمند است که توان مقابله با ما را ندارد.رییس قوه مقننه گفت: باید ضعفهای خود را بررسی کنیم چرا که دشمن از نقاط ضعف به ما آسیب می رساند و البته باید نقاط قوت خود را نیز ببینم و به آنها افتخار کنیم تا جوانان امروز ما ناامید نشوند.
قالیباف تصریح کرد: تلاش کنیم ضعفها را مبتنی با شاخص های انقلابی برطرف کنیم و آن چنان که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند به دنبال الگوهایی که ارزشهای ما نیستند نرویم.