به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب : ۳۸۵۲۳۳

خبر خوب برای فرهاد مجیدی در امارات

خبر خوب برای فرهاد مجیدی در امارات
گروه ورزشی:هیئت مدیره و رئیس باشگاه اتحاد کلباء بعد از حذف شدن از جام ریاست امارات جلسه‌ای را با حضور فرهاد مجیدی برگزار کردند و به حمایت از این مربی ایرانی پرداختند.به گزارش ایسنا، اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی در جام ریاست امارات بعد از آنکه برابر البطائح به تساوی سه بر سه دست پیدا کرد در ضربات پنالتی شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد. باشگاه اتحاد کلباء جلسه‌ای را با حضور رئیس، نایب رئیس و تعدادی از اعضای هیئت مدیره به همراه فرهاد مجیدی برگزار کردند و در این جلسه به حمایت از سرمربی ایرانی پرداختند و از عملکرد تیم ابراز رضایت شد.
 
در این جلسه به بررسی نتایج و عملکرد تیم پرداخته شد و خواستار تلاش و کار بیشتر در دیدار‌های پیش رو شدند. رئیس و نایب رئیس باشگاه از نتایج تیم با فرهاد مجیدی ابراز رضایت کردند و به حمایت از او پرداختند.محمد مطر الزعابی، نایب رئیس باشگاه اتحاد کلباء گفت: باوجود شکست برابر البطائح به اذعان همه کارشناس اتحاد کلباء فصل خوبی را پشت سر می‌گذارد. البته ما در این بازی هم تیم برتر میدان در هر دو نیمه بودیم، اما بدشانس بودیم و در ضربات پنالتی شکست خوردیم. ما از عملکرد فرهاد مجیدی رضایت کامل داریم و به حمایت از او می‌پردازیم.

اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی نتایج خوبی در فصل جاری لیگ امارات کسب کرده است و پیش بینی می‌شود که قرارداد این مربی تمدید شود و یا اینکه راهی یک تیم سرشناس‌تر شود. البته خبر‌هایی درباره احتمال حضور او در تیم ملی فوتبال امارات هم به گوش می‌رسد.
برچسب ها: فرهاد مجیدی