به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب : ۳۸۵۴۱۳

حمله به پیشنهاد رفراندوم میرحسین

حمله به پیشنهاد رفراندوم میرحسین
گروه سیاسی: روزنامه ایران نوشت: میرحسین موسوی از سران فتنه سال ۸۸ که در میانه اغتشاشات با موضعگیری حمایتی مدعی شده بود جریان آشوب به راه افتاده را هیچ چیز نمی‌تواند متوقف کند اکنون و با پایان ناامنی و عدم همراهی مردم با توطئه اخیر اظهارات جدیدی را مطرح کرده است.
وی بدون اشاره به جنایت‌های صورت گرفته در جریان اغتشاشات خیابانی و کشته شدن ده‌ها نفر از نیرو‌های مدافع امنیت توسط خشونت طلبان از حوادث اخیر با عنوان «جنبش پاک» یاد کرد. موسوی که پرونده سیاه «شورش علیه جمهوریت» در فتنه ۸۸ را در کارنامه خود دارد، همچنین مدعی شد باید به آرا و نظر مردم بازگشت و طی یک همه پرسی، تغییر قانون اساسی یا تدوین قانون اساسی جدید را در دستور کار کشور قرار داد.
موسوی البته در پایان این بیانیه سیاسی، به ناقص و انتزاعی بودن پیشنهاد همه پرسی خود نیز اعتراف کرده و نوشته است: «این پیشنهاد با ابهاماتی همراه است. کمترینش آنکه چه کسی قرار است آن را بپذیرد یا به اجرا بگذارد.» وی در حالی این پیشنهاد را مطرح کرده و خود نیز در آن تشکیک کرده است که قبلاً به واسطه باخت خود در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ فرمان اردوکشی خیابانی برای وتو کردن رأی مردم را صادر کرده و نشان داده بود تا زمانی به رأی مردم احترام می‌گذارد که نتایج دلخواه وی خروجی صندوق‌های رأی باشد.
 

dayani
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۰۹:۵۰
گرچه نکات منفی را بهانه قرار داده اید، ولی به هر حال نظر میر حسین را نیز عنوالن کرده است . اینهمه یک نوع خبر رسانی است که با چاشنیه نقد همراه است. (418134)
۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۱۰:۱۸
فازتون کدوم طرفیه .اصلاح طلبید یا اصول گرا یا طرف باد هستید. (418136)
۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۱۱:۲۸
اصولگرا اصلاح طلب تمام شدن .. هنوز نفهمیدید تموم شدید برای ما ؟ (418140)
۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۱۲:۴۱
پیشنهاد را نمیگذارید جوابش را میگذارید .با این میگید رسانه (418142)
1
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ۱۳:۴۶
رفراندوم بگذاریم ببینیم آقای میر حسین موسوی با ایجاد بی ثباتی سیاسی در کشور ، چقدر در تشدید تحریم ها و فشار بین المللی بر علیه ایران موثر بوده است ؟... (418150)