به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ ساعت ۱۰:۴۷
کد مطلب : ۳۸۵۴۳۴

مبارز پرحاشیه دوباره به UFC بازگشت

مبارز پرحاشیه دوباره به UFC بازگشت
گروه ورزشی:کانر مک گریگور در بازگشت به UFC برابر مبارز آمریکایی قرار خواهد گرفت.به گزارش ایسنا، سازمان UFC اعلام کرد مبارزه بین کونر مک گریگور ایرلندی و مایکل چندلر آمریکایی برگزار خواهد شد. دانا وایت، رئیس UFC اعلام کرد مک گرگور، قهرمان پیشین این سازمان بعد از مدت‌ها کناره‌گیری خود از این رشته ورزشی، به "هشت ضلعی" بازخواهد گشت.
 
مک گریگور ایرلندی اولین مبارز UFC که دو عنوان قهرمانی را به طور همزمان کسب کرده است. او آخرین بار در ژوییه ۲۰۲۱ برابر داستین پویریر رقابت کرد. این مبارز پرحاشیه، چندین بار از این رشته ورزشی اعلام بازنشستگی کرده است ولی بعد از درخواست ها برای بازگشت و بالارفتن قیمت قراردادهای خود، دوباره به این رشته ورزشی برگشته و مبارزه خود را انجام داده است.

مک گریگور ۳۴ ساله، ۲۸ مبارزه در MMA شامل ۲۲ برد و ۶ باخت را در کارنامه خود دارد. او اولین کمربند UFC را در سال ۲۰۱۵ به دست آورد. مک گریگور نخستین مبارزی محسوب می‌شود که توانست در دو بخش همزمان قهرمان شود. او سال‌ها در UFC پادشاهی کرده و در میان مبارزه‌های فوق العاده‌اش انواع رسوایی‌ها را بر جای گذاشته است.چندلر ۳۶ ساله ۲۳ برد و ۸ باخت دارد.
برچسب ها: کانر مک گریگور