به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ ساعت ۱۰:۳۷
کد مطلب : ۳۸۵۶۵۳

گزینه جذاب یحیی در خط حمله پرسپولیس

گزینه جذاب یحیی در خط حمله پرسپولیس
گروه ورزشی:ورود مهاجم برزیلی به جمع گلزنان تخصصی پرسپولیس کار را برای بازیکن جوان این تیم سخت‌تر از همیشه کرد.جذب لئاندرو پریرا از سوی باشگاه پرسپولیس باعث تقویت خط حمله این تیم در ادامه رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر خواهد شد.
 
مهاجم برزیلی در حالی به جمع امید‌های گلزنی پرسپولیس اضافه شد که عیسی آل کثیر، شیخ دیاباته و مهدی عبدی به عنوان مهاجم تخصصی در لیست فصل جاری حضور دارند. با این حال عدم رضایت از عبدی و مصدومیت‌های متوالی دیاباته باعث شد تا گل محمدی نسبت به باز گرداندن آل کثیر به پرسپولیس و همچنین خرید پریرا اقدام کند.
 
اولین گزینه خرید زمستانی پرسپولیس در حالی با این باشگاه قرارداد امضا کرد که گل محمدی برای استفاده از او در ترکیب تیمش عجله دارد تا مهدی عبدی همچنان نیمکت نشین محض پرسپولیس محسوب شود و کمترین شانس را برای بازی کردن داشته باشد.سرمربی پرسپولیس که در پنج دیدار دور رفت رقابت‌های لیگ برتر مهاجم تخصصی به کار نگرفت حالا می‌خواهد مهاجمان شش‌دانگ گلزن خود را برای بهبود آمار گلزنی به ترتیب ردیف کند تا پریرا در کنار آل کثیر مهاجمان تأثیر گذار او شوند و دیاباته و عبدی هم در صورت لزوم بازی کنند.
برچسب ها: پرسپولیس