کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ملاقات دنی آلوز با همسرش: او را تنها نمی‌گذارم

17 بهمن 1401 ساعت 12:44


گروه ورزشی:جوانا سانز، همسر دنی آلوز، روز گذشته برای اولین بار به ملاقات این بازیکن برزیلی رفت.به گزارش ورزش سه،آلوز از ۲۰ ژانویه تا کنون به اتهام تعرض جنسی به زنی جوان در شب سال نوی میلادی در یکی از کافه‎‌های شهر بارسلونا در زندان بریانس دو این شهر در بازداشت است.
 

پیش از این بسیاری از تصمیم همسر این بازیکن برای جدایی از او پس از این اتفاق خبر داده بودند و پاک شدن تمامی عکس‌های مشترک از جمله عکس عروسی این زوج از صفحه او باعث شده بود که این حدس تقویت شود.
اما سانز روز گذشته برای اولین بار به زندان بریانس دو رفت تا با همسرش ملاقات کند. این دیدار ۵۰ دقیقه به طول انجامید و دوست نزدیک و سرآشپز شخصی آلوز نیز در این دیدار او را همراهی می‌کرد.سانز پس از خروج از زندان و در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم دارد از این بازیکن سابق بارسلونا جدا شود گفت: «من او را در این شرایط که بدترین لحظات زندگی او است تنها نخواهم گذاشتم.»یکی از خبرنگاران از او پرسید که شرایط روحی و ذهنی آلوز در زندان به چه صورت است و سانز با طعنه به او جواب داد: «خودت چه فکر می‌کنی؟!»او همچنین خبری که روز گذشته از سوی برخی رسانه‌های اسپانیایی منتشر و در آن ادعا شده بود که آلوز حاضر به ملاقات با همسرش نشده بود را تکذیب کرد.


کد مطلب: 385707

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/385707/ملاقات-دنی-آلوز-همسرش-او-تنها-نمی-گذارم

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir