به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : ۳۸۵۷۸۲
فاجعه در انتظار سیتیزن‌ها؟

منچسترسیتی به نقض قوانین مالی متهم شد

منچسترسیتی به نقض قوانین مالی متهم شد
گروه ورزشی: پس از شروع تحقیقات از چهار سال پیش، باشگاه منچسترسیتی دقایقی پیش از سوی لیگ برتر فوتبال انگلیس به نقض قوانین مالی متهم شد. 
در صورت تایید این تخلفات، جریمه‌های سنگینی همچون سقوط به دسته پایین‌تر، کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شامل این باشگاه خواهد شد.
1798935
آبی‌ها در پنج سال گذشته به لطف هزینه‌های کلان که به تیم تحت هدایت پپ گواردیولا این امکان را می‌دهد تا در چند جبهه رقابت کنند، چهار عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده‌اند. شیخ منصور مردی است که به سرمایه‌گذاری در سیتی ادامه می‌دهد و این مالک میلیاردر، سرمایه قابل‌توجهی را در داخل و خارج از زمین در طول 14 سال تصدی خود به باشگاه تزریق کرده است.
لیگ برتر فوتبال، منچسترسیتی را زیر نظر داشت و تصمیم گرفت که پس از برخورد با تعدادی از تخلفات، اقدامات لازم را انجام دهد.

1798936
در بیانیه لیگ برتر که در وبسایت رسمی آن منتشر شده، آمده است: «طبق قانون لیگ برتر W.82.1، لیگ برتر تأیید می‌کند که امروز تعدادی از موارد ادعایی نقض قوانین لیگ برتر توسط باشگاه منچسترسیتی شناسایی شده و به کمیته تحت قوانین لیگ برتر W.3.4 ارجاع داده می‌شود.»
1795682
در ادامه بیانیه آمده است: «کمیته‌ها مستقل از لیگ برتر و باشگاه‌های عضو هستند. اعضای کمیته توسط رئیس مستقل هیئت قضایی لیگ برتر مطابق با قوانین لیگ برتر W.19، W.20 و W.26 منصوب می‌شوند. روند رسیدگی کمیته، مطابق با قانون W.82 لیگ برتر، محرمانه خواهد بود و به صورت خصوصی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. طبق قانون W.82.2 لیگ برتر، حکم نهایی کمیته در وبسایت لیگ برتر منتشر خواهد شد. لیگ برتر تا اطلاع ثانوی هیچ اظهار نظری در رابطه با این موضوع نخواهد کرد.»
1798770
سیتی اکنون در انتظار حکم و اقدامات احتمالی پس از آن است، درحالی‌که تیم گواردیولا در تلاش برای کسب قهرمانی دیگری در لیگ برتر و جام حذفی است و برای فتح لیگ قهرمانان اروپا نیز همچنان شانس دارد. سیتی باید در یک هشتم نهایی برابر لایپزیش به میدان برود.
برچسب ها: منچستر سیتی