کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

متیو مک‌کانهی صدای الویس پریسلی می‌شود

18 بهمن 1401 ساعت 17:52


گروه فرهنگی:با ساخت یک انییمشن بزرگسالانه از الویس پریسلی در نقش یک ابرقهرمان، متیو مک‌کانهی صداپیشه نقش اصلی می‌شود. نتفلیکس ساخت سریال انیمیشنی بزرگسالانه درباره الویس را در دست دارد که در آن متیو مک‌کانهی به جای شخصیت اصلی صداپیشگی می‌کند.
 

این سریال با عنوان «مامور الویس» درباره وارد شدن الویس پریسلی به صورت مخفیانه در یک برنامه جاسوسی دولتی است که در کنار ماموران امنیتی با نیروهایی که کشورش را تهدید می‌کنند مبارزه می‌کند. وی در این مدت کار روزانه‌اش به عنوان سلطان راک‌اندرول را متوقف کرده و به جای لباس‌های پرزرق و برق همیشگی یک لباس «جت پک» [لباسی که با آن می‌توان پرواز کرد] می‌پوشد و وارد عملیات می‌شود.

«مامور الویس» توسط پریسیلا پریسلی همسر ۷۷ ساله الویس، و جان ادی ساخته شده و مایک آرنولد و جان ادی هم نویسنده و هم خالق این سریال هستند.خبر ساخت این سریال اولین بار در سال ۲۰۱۹ اعلام شد و از آن با عنوان «سلطان مامور» یاد شده بود.

پریسیلا آن زمان گفته بود از وقتی الویس خیلی جوان بود همیشه آرزو داشت ابرقهرمانی باشد که با جنایت مبارزه می‌کند و دنیا را نجات می‌دهد و حالا می‌تواند این کار را انجام دهد.رابرت والی، نامزد جایزه اسکار، خالق ظاهر الویس پریسلی در این انیمیشن بوده و طراحی لباس‌های وی را جان وارواتوس طراح مد طراحی کرده است.«مامور الویس» قرار است در ماه مارس امسال در نتفلیکس پخش خود را شروع کند.


کد مطلب: 385950

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/385950/متیو-مک-کانهی-صدای-الویس-پریسلی-می-شود

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir