به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ ساعت ۱۶:۰۲
کد مطلب : ۳۸۶۴۴۶

شوخی لیساندرو با وخهورست به یاد جمله معروف مسی

شوخی لیساندرو با وخهورست به یاد جمله معروف مسی
گروه ورزشی: لیساندرو مارتینز در جام جهانی قطر با پیراهن تیم ملی کشورش آرژانتین حضور داشت. آنها در مرحله یک‌چهارم نهایی تورنمنت هلند را در ضربات پنالتی شکست دادند و حذف کردند. ووت وخهورست که اخیرا به منچستریونایتد پیوسته در آن مسابقه به عنوان بازیکن تعویضی برای هلند وارد زمین شد و دو گل به ثمر رساند تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.
درگیری‌های بازیکنان دو تیم در جریان مسابقه به بعد از بازی هم کشیده شد و صحنه‌ای مشهور بین لیونل مسی و ووت وخهورست خلق کرد. درحالی‌که کاپیتان آرژانتین در حال مصاحبه بود ناگهان به سمت وخهورست برگشت و خطاب به او گفت: "به کجا نگاه می‌کنی احمق؟" این جمله مسی به یکی از مشهورترین اتفاقات جام جهانی تبدیل شده و در آرژانتین همچنان ورد زبان‌هاست.
1800418
بر اساس گزارش‌ها از زمان پیوستن ووت وخهورست به منچستریونایتد، لیساندرو مارتینز به شوخی به او لقب "بوبو" یا احمق داده است. همان کلمه‌ای که مسی در قطر خطاب به مهاجم هلندی به زبان آورده بود.

1800419
مهاجم هلندی منچستریونایتد بعد از جام جهانی سعی کرد ماجرای درگیری‌اش با مسی را به شوخی برگزار کند. او حتی در یک مصاحبه گفت از اینکه مسی نامش را می‌دانسته خوشحال است. وخهورست گفت: "من همیشه از جان و دل مایه می‌گذارم و در یک‌چهارم نهایی جام جهانی هم همین‌طور بودم. من مقابل مسی جنگیدم و لحظه‌های خاصی هم بین ما اتفاق افتاد. فکر کنم از این خوشش نیامده بود و تعجب کرده بود. ولی من برای مسی احترام زیادی قائلم. او یکی از بهترین‌های تاریخ است. بعد از بازی می‌خواستم احترامم را به او نشان بدهم، ولی مسی ظاهرا نمی‌خواست. فکر کنم هنوز از دست من عصبانی است ولی همین که او اسمم را می‌دانست باعث خوشحالی است".
ووت وخهورست در پنجره نقل و انتقالات زمستانی باشگاه بشیکتاش ترکیه را ترک کرد و با قراردادی قرضی به منچستریونایتد پیوست. او تا پایان فصل جاری در اولدترافورد حضور داشته و با لیساندرو مارتینز همبازی خواهد بود.