به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۰:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب : ۳۸۶۹۷۸

قرارداد شیخ دیاباته و پرسپولیس روی هوا!

قرارداد شیخ دیاباته و پرسپولیس روی هوا!
گروه ورزشی:قرارداد شیخ دیاباته با باشگاه پرسپولیس در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و هنوز ادامه همکاری این بازیکن اهل مالی و سرخ‌ها مشخص نیست.شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی پرسپولیس ستاره این تیم در دیدار با صنعت نفت آبادان بود که موفق شد در آن بازی دبل کند.
 
یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با تیم هوادار، در مورد اینکه شیخ دیاباته هر زمان که به کار گرفته شده با وجود تمرینات کم برای سرخ‌پوشان مثمرثمر واقع شده است، عنوان کرد: «این حرف درست است. متأسفانه در دو مقطع دیاباته را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. او می‌تواند کیفیت خیلی خوبی به تیم ما بدهد. در خیلی از مواقع گره‌گشا است. امیدوارم بتواند همین روند را ادامه بدهد.»

سرمربی پرسپولیس از عملکرد شیخ دیاباته راضی است اما به نکته کلیدی هم در این مصاحبه اشاره کرد که «امیدوارم بتواند همین روند را ادامه بدهد».آقای گل سابق فوتبال ایران و استقلال ابتدای فصل جاری با قراردادی به ارزش ۳۸۰ هزار دلار برای یک فصل پیراهن پرسپولیس را پوشید. شیخ دیاباته البته اغلب فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد اما تاکنون یک گل به مس کرمان، ۲ گل به صنعت نفت آبادان و درمجموع ۳ گل به ثمر رسانده که با توجه به دقایقی که برای پرسپولیس به میدان رفته است آمار بدی نیست.

قرارداد او با پرسپولیس در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و بنا بر اخبار واصله تمدید یا عدم تمدید آن بستگی تام به تصمیم یحیی گل‌محمدی دارد. شیخ دیاباته باید بتواند در ادامه فصل گل‌های بیشتری زده و به قهرمانی پرسپولیس کمک کند تا رضایت یحیی گل‌محمدی را جلب کند.این مهاجم با تجربه رقیبانی به اسامی لئاندرو پریرا، عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی را نیز در کنار خود در تیم پرسپولیس می‌بیند.
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: شیخ دیاباته