به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۵۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب : ۳۸۷۰۲۱

تولید محبوب‌ترین ماشین ایران متوقف می‌شود

تولید محبوب‌ترین ماشین ایران متوقف می‌شود
گروه اقتصادی:در راستای سیاست گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر توسعه محصولات و عرضه محصولات جدید و به روز، خودروی پژو ۲۰۶ از مدار تولید خارج‌ می‌شود.باتوجه به راهبرد گروه صنعتی ایران خودرو در طرح تحول کیفیت محصولات که از بهمن ماه سال گذشته تدوین شده و در حال اجراست و در راستای عمل به فرامین هشت ماده ای رییس جمهور، توقف تولید محصولات قدیمی و جایگزینی آن ها با خودروهای به روز و جدید در دستور کار این خودروساز قرار دارد تا رضایتمندی مشتریان افزایش یابد.
 
به گزارش فارس، بر همین اساس، در سال جاری دو خودروی سمند و پژو ۴۰۵ از خط تولید خارج شد و این بار محصول پژو ۲۰۶ در آستانه توقف تولید قرار دارد.به این ترتیب، این محصول که در زمره محصولات پر طرفدار ایران خودرو قرار دارد، در اسفندماه امسال و پس از تحقق تعهدات به مشتریان از خط تولید خارج می شود.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، دو خودروی پژو ۲۰۷ مجهز به موتور TU۳ و محصول پروژه TF۲۱ که در سال آینده به تولید انبوه می رسند، جایگزین ۲۰۶ خواهند شد.گفتنی است، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای طرح تحول کیفیت محصولات، در سال جاری در بخش سواری از دو محصول جدید رونمایی کرده که طبق برنامه در سال آینده به مرحله تولید انبوه خواهند رسید و همچنین محصولات فعلی را توسعه و بهبود بخشیده است.
برچسب ها: پژو 206

۱۴۰۱/۱۱/۲۵ ۰۹:۵۵
کاش خیلی شفاف و صریح واقعیت رو می گفتید که تولید این خودرو به این قیمت دیگر به صرفه نیست. شما می خواهدی 206 را به قیمت 207 بدهید و این ترفندی بیش نیست. الان اعلام کردید که 207 را با آپشنها و جلو داشبورد 206 عرضه خواهید کرد. موتورش هم که تی یو فایو نیست. پس فقط روکشش 207 است و قیمتش. بقیه اش همان 206 است. والسلام. شما که غیرت و وجدان پایین آوردن قیمت ها را ندارید لا اقل در دنیای خود با شرافت باشید و راستش را به مردم بگویید. (419610)