کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تلاش مجیدی برای شکستن یک رکورد در امارات

24 بهمن 1401 ساعت 14:10


گروه ورزشی:فرهاد مجیدی تنها با کسب پنج امتیاز دیگر، می‌تواند رکورد فصل قبل کلبا را بشکند.پس از ناکامی در سه دیدار متوالی، اتحاد کلباء توانست یک پیروزی روحیه بخش برابر الظفره به دست بیاورد و حالا شاگردان فرهاد مجیدی خودشان را برای دو دیدار حساس برابر العین و شباب الاهلی آماده می‌کنند.
 

به گزارش ورزش سه، کلباء تا به اینجای فصل نتایج رضایت بخشی را کسب کرده و شاید تنها نکته منفی در کارنامه این تیم، از دست دادن پنج امتیاز در 2 دیدار رفت و برگشت برابر تیم تازه صعود کرده البطائح باشد که اگر ببرها موفق به پیروزی در این 2 دیدار می‌شدند، اکنون در رده ششم ایستاده و با رتبه دوم فاصله ای چهار امتیازی داشتند.

با این وجود، فرهاد مجیدی با کسب پنج امتیاز دیگر در 10 هفته باقیمانده از رقابت های ادنوک لیگ، می تواند رکورد ببرها در فصل قبل را بشکند. جایی که کلباء با کسب 28 امتیاز از 26 دیدار، فصل را در رتبه دهم جدول به پایان رساند. تیم مجیدی اکنون از شانزده مسابقه، 24 امتیاز به دست آورده و به نظر می‌رسد به راحتی بتواند دستاوردی بهتر از فصل قبل به ثبت برساند.

با این حال، فرهاد مجیدی کار دشواری برای شکستن بهترین رکورد کلباء در لیگ امارات دارد. ببرها دو فصل پیش (2020 – 2021) موفق شدند 39 امتیاز جمع آوری کنند و فصل را در رتبه هشتم به پایان برسانند. سرمربی سابق استقلال برای رسیدن به این رکورد، باید از 30 امتیاز ممکن، نصف آن را به دست بیاورد تا به این آمار برسد که کار سختی به نظر می رسد.اتحاد کلباء که در فصل 2010 – 2011 توانست به سطح اول لیگ امارات صعود کند، هشت فصل متوالی را به صورت یک فصل در میان، درگیر صعود و سقوط به دسته اول و دوم بود و در چهار فصل اخیر توانسته است در بالاترین سطح از لیگ امارات باقی بماند.


کد مطلب: 387069

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/387069/تلاش-مجیدی-شکستن-یک-رکورد-امارات

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir