به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب : ۳۸۷۹۲۱

عصبانیت فرهاد مجیدی در نشست خبری

عصبانیت فرهاد مجیدی در نشست خبری
گروه ورزشی:سرمربی ایرانی تیم اتحاد کلبا بعد از شکست تلخ این تیم گفت: این بازی چهارم است که نتیجه را در وقت‌های اضافه از دست می‌دهیم.به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال اتحاد کلبا با هدایت فرهاد مجیدی در هفته هفدهم لیگ ادنوک امارات به مصاف تیم العین رفت که در این مسابقه ۳ بر ۲ شکست خورد.
 
اتحاد که امیدوار بود با کسب حداقل یک امتیاز از حریف قدرتمند خود از زمین خارج بشود، در نهایت بازنده شد.تیم فرهاد مجیدی تا دقیقه ۴+۹۰ با نتیجه ۲ بر ۱ از العین عقب بود اما با پنالتی «چیکالدائو» بازی را به تساوی کشاند و قصد داشت دو دقیقه باقیمانده دیگر از وقت‌های اضافه را مدیریت کند اما اتفاقات به سود العین رقم خورد و این تیم توانست سومین گل خود را توسط بازیکن شماره ۹ یعنی «لابا» در دقیقه ۷+۹۰ وارد دروازه اتحاد کند.

هرچند این گل ابتدا توسط کمک داور آفساید اعلام شد اما بعد از بازبینی در VAR، داور تصمیم خود را تغییر داد تا اتحاد شکست دردناکی را در وقت‌های اضافه تحمل کند.فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از این مسابقه در حالی که عصبانی و ناراحت به نظر می‌رسید، گفت: العین بازیکنانی دارد که هر لحظه می‌توانند نتیجه مسابقه را تغییر دهند.

وی افزود: بازیکن شماره ۹ در یک دقیقه نتیجه بازی را عوض کرد. نظر شخصی ام این است که بهتر از تیم العین بودیم.سرمربی ایرانی تیم اتحاد کلبا تاکید کرد: این بازی چهارم است که نتیجه را در وقت‌های اضافه از دست می‌دهیم. در کل می‌توانم بگویم فرق ما با العین در همان بازیکن بود.مجیدی گفت: ما مستحق باخت نبودیم و در بسیاری از اوقات بازی بهتر بودیم. باید دیدار با العین را ورق بزنیم و روی خودمان برای بازی بعد تمرکز کنیم.
برچسب ها: فرهاد مجیدی