به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۲۱:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : ۳۸۸۳۴۶

شاهین بیانی: قایدی باید قدر خودش را بداند

شاهین بیانی: قایدی باید قدر خودش را بداند
گروه ورزشی:پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید حضور ساپینتو در کنار زمین باعث نتیجه گیری بهتر استقلال می‌شود.به گزارش ایلنا، شاهین بیانی پیشکسوت استقلال می گوید حضور ساپینتو در کنار زمین باعث نتیجه گیری بهتر استقلال میشود و مسئولان تیم باید به رای صادر شده اعتراض کنند.
 
*شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
خدا رو شکر این تیم در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته و توانسته خودش را به صدر جدول برساند .امیدوارم که این روند همچنان ادامه داشته باشد.

*ساپینتو هم از سوی کمیته انضباطی با محرومیت سنگین مواجه شده است؟
به هرحال یک سری مطالب عنوان شده است که باعث شده کمیته انضباطی چنین تصمیمی را بگیرد. به نظرم تصمیم این کمیته خیلی سخت گیرانه بوده و آنها باید ابتدا صحبت‌های این مریی را می‌شنیدند و سپس چنین تصمیمی را می گرفتند. البته شنیدم که باشگاه استقلال به این رای اعتراض خواهد کرد.

*نبود ساپینتو کنار تیم در بازی‌ها چقدر تاثیرگذار خواهد بود؟
قطعا که تاثیر خواهد بود زیرا زمانی که ساپینتو کنار زمین حضور دارد استقلال نتایج بهتری را کسب کرده و امیدوارم شرایطی فراهم شود که محرومیت این مربی کمتر شود.

*مهدی قایدی هم این روزها در شرایط خوبی به سر می برد در این باره صحبت کنید؟
همیشه گفته بودم که پتانسیل قایدی بیشتر از این‌هاست و این بازیکن باید قدر خودش را بداند. مهدی می‌تواند حتی در بهترین تیم‌های اروپایی نیز به میدان برود. امیدوارم قایدی همین روند خوبش را ادامه دهد زیرا که آمادگی این بازیکن خیلی می‌تواند به قهرمان شدن استقلال کمک کند.

*استقلال در ۵ بازی ۱۲ گل به ثمر رسانده‌اند در این باره چه نظری دارید؟
در خط حمله استقلال بازیکنان بسیار خوبی حضور دارند که هرکدام از آنها می توانند در تیمهای دیگر فیکس و تاثیر گذار باشند. به نظرم ساپینتو توانسته به خوبی از آنها بازی بگیرد

*چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌دانید؟
استقلال و پرسپولیس و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل هستند که امیدوارم استقلال باز هم به این عنوان دست پیدا کند.
برچسب ها: شاهین بیانی