به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۳۸۸۸۷۳

دو ستاره خارجی الهلال آماده دیدار برابر فولاد

دو ستاره خارجی الهلال آماده دیدار برابر فولاد
گروه ورزشی:کوئلار و کاریلو، بازیکن خارجی الهلال مشکلی برای دیدار برابر فولاد ندارند.به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم فوتبال الهلال برای برگزاری دیدار حساس مرحله یک چهارم نهایی برابر فولاد، شب گذشته برگزار شد که مهمترین اتفاق، بازگشت گوستاوو کوئلار کلمبیایی و آندره کاریلو پرویی به تمرینات گروهی قهرمان آسیا بود.
این دو بازیکن مطرح و تأثیرگذار، دیدار مرحله قبل برابر شباب الاهلی را از دست دادند و در لیست این تیم حضور نداشتند ولی اکنون مشکلی برای همراهی تیمشان در جدال برابر فولاد ندارند.

در دیدار مقابل هم تیمی های احمد نوراللهی که با پیروزی 3 بر یک الهلال به پایان رسید، دو ستاره خارجی آبی‌های ریاض مراحل ریکاوری خود پس از مصدومیت را پشت سر گذاشتند. جایی که کوئلار به دلیل مصدومیت از ناحیه پهلو که در دیدار با رئال مادرید به آن دچار شده بود و کاریلو به دلیل احساس درد در مفصل پا غایب بودند.در تمرین شب گذشته الهلال، بازیکنانی که در از ابتدا برابر شباب الاهلی به میدان رفته بودند، تمرینات ریکاوری خود را برگزار کردند و سایر بازیکنان نیز روی جنبه‌های آمادگی جسمانی و فنی تمرکز کرده بودند. رامون دیاز نیز برخی جنبه‌های تاکتیکی را برای تمش در نظر گرفت.
برچسب ها: الهلال عربستان