به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ ساعت ۱۶:۰۲
کد مطلب : ۳۸۸۹۱۴
مثل بازی قبل باشیم، این مسابقه پیچیده می‌شود

سرمربی الهلال: آماده پیروزی مقابل فولاد هستیم

سرمربی الهلال: آماده پیروزی مقابل فولاد هستیم
گروه ورزشی: بدون تردید الهلال عربستان حریف سرسختی برای فولاد ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. در آستانه مسابقه حساس عصر پنجشنبه رامون دیاز سرمربی آرژانتینی الهلال در نشست خبری حضور یافت و درباره این مسابقه به گفت و گو با خبرنگاران پرداخت.
دیاز در این نشست خبری تاکید کرد که تیم ایران را به خوبی مطالعه کرده و از تکیه آنها به بازی دفاعی آگاه است و اعلام کرد که تیمش قادر به برچیدن این استحکامات است.
این مربی آرژانتینی گفت: ما با کنترل روند بازی می توانیم سبک خود را تحمیل کنیم. روحیه بازیکنان و تمرکز آنها بسیار بالا است و آماده کسب پیروزی و ادامه راه خود در مسیر کسب عنوان قهرمانی هستیم.
رامون دیاز ادامه داد: کوئلار و سلمان فرج به آمادگی کامل رسیده‌اند و دیگر مصدوم نیستند. با این حال فردا درباره اینکه این بازیکنان از مصدومیت برگشته در ترکیب باشند یا خیر تصمیم گیری خواهیم کرد.
سرمربی الهلال درباره انتقادهایی که از سبک بازی تیمش مقابل شباب الاهلی امارات با وجود پیروزی 3 بر یک شده، بیان کرد: من از سطح بازی بازیکنانم در بازی قبلی رضایت ندارم. ما تغییری در روش بازی خود نخواهیم داد اما اگر بازی قبلی را مقابل فولاد ارائه بدهیم، بازی پیچیده می‌شود. باید برای این مسابقه خوب آماده شویم تا به پیروزی برسیم.
برچسب ها: الهلال عربستان