به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۳۸۹۰۱۶
اعلام نام خارجی‌های قهرمان آسیا برای بازی امشب

رسمی: بهترین گلزن الهلال، غایب بزرگ بازی با فولاد

رسمی: بهترین گلزن الهلال، غایب بزرگ بازی با فولاد
گروه ورزشی: با تصمیم رامون دیاز، تیم فوتبال الهلال برای دیدار حساس امشب برابر فولاد، از اودیون ایگالو، بهترین گلزن خود در این فصل از رقابت ها استفاده نخواهد کرد.
طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، هر تیم می تواند نام تمامی بازیکنان خارجی خود را وارد فهرست آسیایی کند اما تنها از سه بازیکن خارجی با هر ملیتی و یک بازیکن آسیایی در روز بازی استفاده کند.
باشگاه الهلال نیز نام تمامی بازیکنان خارجی خود را برای حضور در این پیکارها ثبت کرده بود و حضور جانگ هیون سو به عنوان تنها بازیکن آسیایی قطعی بود و کادرفنی نیز کار سختی برای انتخاب نهایی سه بازیکن خارجی خود داشت.

1804939
جانگ هیون سو نیز تنها سهمیه آسیایی الهلال است.
در نهایت و طبق اعلام خبرنگاران نزدیک به باشگاه الهلال، رامون دیاز تصمیم گرفت تا از گوستاوو کوئلار در کنار لوسیانو ویتو و موسی مارگا استفاده کند تا بدین ترتیب اودیون ایگالو، مهاجم سابق منچستر و بهترین گلزن الهلال در این فصل، از فهرست تیم برای دیدار با فولاد خارج شود.
1804938
ایگالو که در این فصل و طی 16 بازی موفق به زدن 9 گل شده و یک پاس گل داده است، در لیست الهلال برای دیدار با فولاد حضور ندارد.
آندره کاریلو ستاره اهل کشور پرو و میشائیل برزیلی نیز دیگر بازیکنانی هستند که از فهرست مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا خارج شده اند و در دیدار امشب برابر فولاد غایب خواهند بود.
1804940
لوسیانو ویتو که توانست 2 مرتبه دروازه رئال مادرید را باز کند، امشب به مصاف فولادی ها می رود.
دیدار حساس میان فولاد و الهلال از مرحله یک چهارم نهایی این پیکارها، امشب و از ساعت 21:30 در استادیوم الجنوب قطر برگزار می شود.
1804941
موسی مارگا بازیکن سابق پورتو امید اول گلزنی تیمش به شمار می رود.
1804942
گوستاوو کوئلار پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت، مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.
برچسب ها: الهلال عربستان