به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب : ۳۸۹۱۱۷

با مسأله کشف حجاب با قاطعیت برخورد شود

با مسأله کشف حجاب با قاطعیت برخورد شود
گروه سیاسی:  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: ما باید با مسئله کشف حجاب با قاطعیت برخورد کنیم و نهاد‌ها باید کار‌های خود را به درستی انجام دهند، نیروی انتظامی، بسیج و صمت باید برخورد جدی داشته باشند و طلاب هم باید کار فرهنگی خود را دنبال کنند.
حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی در دیدار نمایندگان طلاب و فضلای مازندران، با بیان اینکه دغدغه و مسائل طلاب را با اهتمام جدی دنبال خواهیم کرد، اضافه کرد: اینکه مصوبات چقدر انجام می‌شود به میزان پیگیری طلاب ارتباط دارد، ما باید در ابتدای جلسه مصوبات جلسات گذشته را بررسی می‌کردیم و در مورد آن‌ها بحث و گفتگو می‌کردیم.
 دغدغه همه ما باید مسائل فرهنگی باشد چراکه ما سربازان امام زمان (عج) هستیم و مسؤولان هم باید ابزار‌های لازم برای جنگیدن در برابر دشمن را در اختیار ما قرار دهند.
وی با تاکید بر اینکه امروز مدارس مهم‌ترین مراکز کشور هستند، گفت: طلاب باید طرح‌های خود را برای رفع مشکلات خیابان‌ها، اماکن عمومی و مراکز آموزشی ارائه دهند و در این راستا ابزار‌های مورد نیاز را درخواست کنند.
محمدی‌لائینی با تاکید بر اینکه مشکلات بر جای مانده از دهه ۹۰ زیاد است، گفت: دولت انقلابی واقعا مظلوم است و هدف مهم از اغتشاشات اخیر این بود که دولت از اهداف مورد نظر ناکام بماند هر چند امنیت و وحدت مردم نیز در اغتشاشات هدف‌گذاری شده بود و دشمن نتوانست به اهدافش برسد.

 
برچسب ها: کشف حجاب

۱۴۰۱/۱۲/۰۵ ۱۱:۴۶
خدایا ما چه گناهی کرده ایم که اینها همه بدبختی ملت را فراموش کرده اند چسبیده اند به این حجاب بقیه چیزها را درست کنید شما دیگه چه جماعتی هستید (420983)