به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۳۹۰۱۸۱

محدودیت‌های ترافیکی جاده های کشور

محدودیت‌های ترافیکی جاده های کشور
گروه جامعه: مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز و فردا، از مرزن‌آباد به سمت کرج و در محور هراز تردد از ساعت ۱۴ تا ۲۲ جمعه ۱۲ اسفند از رودهن به‌سمت آمل ممنوع است.

 آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور حاکی از آن است که در محورهای شمالی چالوس، هراز و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت)  تردد روان است؛  در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود و محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده چناران، ترافیک سنگین است.همچنین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا ساسانی و محدوده پل فردیس،  در محور شهریار – تهران محدوده میدان معادن و در آزادراه ساوه – تهران محدوده نصیرآباد ترافیک سنگین است.
 
محور قدیم خرم‌آباد - پل‌دختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد - پل زال و محور خرم‌آباد - کوهدشت انجام می‌شود. همچنین محور شریانی ریگان – ایرانشهر و محورهای غیرشریانی خوانسار – بوئین و کوهرنگ – مسجد سلیمان (گردنه‌های چری، تاراز و شاه منصوری)  مسدود است.

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه سواری از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز های چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۱۰ و ۱۱ اسفندماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴  همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه ۱۲ اسفند از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ جمعه ۱۲ اسفند از رودهن به‌سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.